Оголошено результати конкурсу на кращий ескіз Ордена Митрополита Андрея Шептицького

1 січня 2019 року було оголошено конкурс на ескіз відзнаки Отця і Глави УГКЦ – Ордена митрополита Андрея Шептицького. 11-13 лютого 2019 року конкурсна комісія, до складу якої входять владики Постійного Синоду Єпископів УГКЦ, на своєму засіданні розглянула ескізні пропозиції, що надійшли упродовж 1 січня – 10 лютого цього року.

218

Членами Конкурсної комісії є: Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, владика Євген Попович, Архиєпископ і Митрополит Перемишльсько-Варшавський (Польща), владика Борис Гудзяк, Єпарх єпархії Св. Володимира для українців-католиків Франції, країн Бенілюксу та Швейцарії (18 лютого номінований Архиєпископом і Митрополитом Філадельфійським), владика Богдан Данило, Єпарх єпархії Святого Йосафата у Пармі (США), владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії (Україна). Секретар – владика Богдан Дзюрах, куріальний єпископ, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ.

Всього на конкурс надійшло 15 пропозицій. Два ескізи було відхилено через невідповідність встановленим вимогам. До відбору допущено 13 пропозицій.

Ще два ескізи після завершення відбору було запропоновано у вільному доступі в мережі Фейсбук. Оскільки дані ескізи не було надіслано на офіційний е-мейл конкурсу у визначений період (до 10.02.2019), Конкурсна комісія не мала можливості їх розглянути.

Відтак, найкращими ескізами обрано пропозиції №№ 3, 8, 11, автори яких стали переможцями конкурсу:

  1. Пропозиція № 3: Шиян Анатолій (Київ).
  2. Пропозиція № 8: Шиян Ольга (Київ).
  3. Пропозиція № 11: Лєжнєв Олександр (Київ), Чмир Микола (Київ).

Водночас владики Постійного Синоду прийняли рішення рекомендувати авторам обраних пропозицій доопрацювати їх згідно з висловленими побажаннями (які будуть окремо повідомлені авторам) та подати доопрацьовані варіанти до 28 квітня 2019 (включно) на офіційний е-мейл Конкурсу orden_andreya@ukr.net

У зв’язку з цим Конкурсною комісією поки що не визначалося з-поміж переможців конкретних місць, що буде зроблено наступного засідання Постійного Синоду у травні 2019 р після розгляду доопрацьованих ескізів.

Адміністрація Патріаршої Курії УГКЦ

Джерело: http://news.ugcc.ua