Отці-редемптористи проведуть у Львові реколекції для подружніх пар, які не мають дітей

gerard-majellajpgУ Львові 7-9 листопада Реколекційний дім Львівської провінції редемптористів організовує реколекції для подружніх пар, що не мають дітей. Реколекції зі святим Герардом “Надія ж не засоромить” відбудуться у монастирі св. Альфонса (вул. Замарстинівська, 225 ).

Реколекції проводитимуть о. Петро Ковальчук та о. Віталій Назар, а також сестри-редемптористки – с. Тереза і с. Наталія.

Під час зустрічі реколектанти пороздумовують над духовним досвідом та життям Св. Герарда Маеля (1726-1755 рр.), католицького святого, що є опікуном матерів, які очікують на народження дитини.

В програмі перебачено чотири реколекційні науки: «І двоє стануть одним» (про таїнство подружжя), «Шляхи Господні невідомі» (чому одним Бог дарує дітей, а іншим ні), «Як реалізувати батьківство та материнство» та «Молитовне життя подружжя».

На час реколекцій учасники проживатимуть у монастирі Св. Альфонса, де будуть не лише слухати реколекційні науки, а й духовно збагачуватись під час Богослужінь та спілкування з духовними особами.