У Львові відбудеться конференція для жінок в рамках Міжнародного фестивалю надії

womansУ суботу , 7 березня, в рамках Фестивалю надії буде організовано конференцію для сестер під назвою «Прийдіть та побачте». Захід відбудеться у приміщенні центральної церкви ЄХБ Львова (вул. Зелена 11б). Реєстрація з 9.30 год., початок об 11.00 год. Вхід на конференцію вільний.

Чудовий час сестринської єдності, надихаюче слово та молитва – ось Ключові пункти конференції. У назві заходу використані слова зі Святого Письма — «Прийдіть та побачте». Саме це говорила до всіх, кого зустрічала по дорозі до свого міста, грішна самарянка, яка увірувала в те, що Христос – Господь. І за її прикладом кожна жінка, яка вірує і молиться, не може мовчати. Адже спасіння – це дар, яким ми хочемо ділитись з усіма ближніми. І саме жінки виступають міцним молитовним тилом у кожній церкві.

Організовує захід жіночий комітет Міжнародного фестивалю надії масштабну зустріч. На конференцію запрошують всіх охочих сестер з областей західного регіону – незалежно від віку. Основна мета – мотивувати кожну сестру бути активною у благовісті та у своїх щоденних молитвах – повідомляє прес-служба Міжнародного фестивалю надії.

Голова жіночого комітету Фестивалю надії, відповідальна за сестринське служіння ВСЦ ЄХБ України Анна Дорошенко говорить: «Господь завжди все робить вчасно. Не випадково саме в цей непростий для нашого суспільства період запланований Фестиваль надії у Львові. Людям багато що не зрозуміло, багато хто втратив надію, але на землі є ми – дочки Божі, врятовані Ісусом Христом. Кожна врятована людина не може не свідчити про свого Спасителя, і ми не маємо права мовчати!Конференція для сестер – це час зупинитись на мить, щоб переглянути своє серце. А також разом помолитися і об’єднуючись навколо імені Ісуса йти і свідчити про Нього тим, хто ще не врятований…».