Отці Салезіяни провели осінні «Веселі канікули» для дітей

autumn vk1 У суботу, 31 жовтня, при парафії Покрову завершилися осінні «Веселі канікули», які для дітей організували отці Салезіяни. Ця дитяча духовно-відпочинкова програма відбувалася під гаслом “Там, де є любов, там є життя”.  Впродовж п’яти днів у післяобідній час в ораторії св. Домініка Савіо дітвора збиралася разом, аби забавляючись, гарно провести свій час. Салезіянські аніматори організували відпочинок так, щоб дітям було цікаво і весело: впродовж дня був час і для духовної частини, і для веселощів.

«Під час осінніх канікул діти нашої парафії, родинного дому “Покрова” й ті, що живуть у нашій окрузі, щоденно збиралися разом  під проводом салезіянських аніматорів, щоб радісно і змістовно проводити вільний час. Тема «Веселих канікул» базувалася на Євангельських притчах, які ми розгортали згідно з тематикою дня. Також аніматори написали Гімн табору під музику відомої всім нам Руслани, проводили ігри, різні гуртки й майстер-класи. Під час цілого табору ми молилися у трьох наміреннях: за мир в Україні та всіх воїнів АТО; за батьків, живих і померлих; за розквіт ораторії при нашій парафії», – розповідає бр. Юрій Жук, відповідальний за проведення осінніх «Веселих канікул».

autumn vk3 autumn vk

Пригадуємо, що «Веселі канікули» вперше почали організовувати отці Салезіяни при церкві Покрову Пресвятої Богородиці ще з 1993 року. Відтак ініціатива проведення таких дитячих духовно-відпочинкових таборів поширилася й на інших парафіях УГКЦ.