П’ять книг про Блаженнішого Любомира, які треба мати у кожній оселі

З нагоди чергової річниці з дня народження світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара пропонуємо вашій увазі добірку з п’яти книг, яка неодмінно допоможе вам відкрити для себе багатогранну постать Блаженнішого і пізнати його мудрість.

Любомир Гузар. “Найдорожча Мамусю!”: листування о. Любомира Гузара з матір’ю. 

Видання “Найдорожча Мамусю!”, ілюстроване численними фотографіями з приватних архівів, покликане стати даниною пошани Блаженнішому Любомирові Гузару в річницю його смерті. 31 травня 2018 року сповнюється рік з того дня, коли Він відійшов у Вічність. На видання цих листів Блаженнійший Любомир дав дозвіл ще за свого життя. Листування о. Любомира Гузара з матір’ю Ростиславою, сестрою Мартою та її чоловіком Зеноном охоплює тривалий період 1975-1976 і 1985-1992 років, на який припало багато доленосних подій у житті українського народу й Греко-Католицької Церкви. Воно не тільки показує, як сприймав і оцінював о. Гузар ці історичні події та їх учасників, а й насамперед – розкриває його внутрішній світ як людини й церковного діяча, являє читачеві глибоко зворушливі стосунки сина й матері.
Найдорожча Мамусю!» Листування о. Любомира Гузара з матір'ю (1975-1992) »

Катерина Щоткіна “Любомир Гузар. Хочу бути людиною”

Блаженніший Любомир Гузар майже півстоліття жив поза Україною, багато подорожував із місіями, і тепер він став прикладом — яким може бути українець, сформований в умовах вільного світу. Прийнявши управління Українською греко-католицькою церквою на тому етапі, коли її називали «регіональною», і довівши до статусу церкви для всієї країни, патріарх Гузар добровільно передав владу молодому наступнику, щоб мати ще час бути корисним державі. Стати добрим порадником за гамбурзьким рахунком. Дороговказом. Гордістю нації. (Без ілюстрацій)

Володимир Чистух. Завалівське коріння Блаженнішого Любомира Гузара

Історія родини Гузарів, представлена у спогадах, — це не є щось виняткове, а радше типовий образ життя в другій половині ХІХ століття, у десятиліттях, які становили період підготовки до важливих подій в житті нашого народу наступного століття і, може, наших часів.

Тому ласкаво прохаю читачів під час ознайомлення із цими спогадами думати не тільки про моє минуле, а й навчатися чогось із прикладу наших предків.

Гнатишин Ольга. Думки у спадок. Блаженніший Любомир

Збірка вибраних роздумів Любомира Гузара нарізну тематику — про молодь, виховання,кінець життя, Церкву, батьківство та щечимало проблем, про які не боявся говоритиБлаженніший. Думки згруповано за темою,тому можемо легко знайти те, що насхвилює і про що хочемо дізнатися. Роздумиу книзі короткі та прості — слова Любомира Гузара доступні, потрібніта актуальні.

Блаженніший Вуйко Любко 

Книжка з такою близькою назвою прагне справді наблизити нас до цієї великої Людини – Блаженнішого Любомира Гузара. Її сторінки пахнуть найнеймовірнішими спогадами рідних, друзів, священиків, єпископів, журналістів, психологів, інтелектуалів, мислителів, істориків та багатьох інших особистостей, яким пощастило зустрітися на своєму життєвому шляху з великим кардиналом, священиком, духовним провідником, другом, братом і… вуйком Любком.