П’ять легких фільмів, які допоможуть розслабитися на вихідних

Час від часу у всіх буває лінивий настрій, коли хочеться просто прилягти на улюблений диван і включити якесь кіно, щоб зняти напругу робочого тижня. Якраз для таких випадків вашій увазі пропонується добірка легких і позитивних фільмів.

Замерзла з Майамі (New in Town)

Замерзла в Маямі

Люсі Хілл любить розкішні сукні, дорогі машини, і їй подобається дертися вгору по кар’єрних сходах. З рідного жаркого Майамі її відправляють у відрядження в холодну Міннесоту. Щоб виконати завдання, Люсі повинна пристосуватися до суворого клімату і місцевих жителів.

Їж, молися, кохай (Eat Pray Love)

Їж, молися, кохай

Заміжня жінка Елізабет Гілберт в один прекрасний день розуміє, що живе зовсім не тим життям, яким хотіла. Після хворобливого розлучення вона відправляється в подорож по світу, яка допомагає їй відкрити нові горизонти і пізнати себе. Фільм неквапливий, для спокійного, розслабленого перегляду.

Відпустка за обміном (The Holiday)

Відпустка за обміном

Дві незнайомі один з одним жінки, що живуть на відстані 10 000 кілометрів один від одного, в розпачі. Вони знайомляться на інтернет-сайті обміну житлом на час відпустки. Домовившись помінятися континентами і пожити один у одного протягом двох тижнів, Айріс і Аманда повністю змінюють своє життя. Дуже теплий і зворушливий фільм.

Як все заплутано (It’s Complicated)

Як все заплутано

уже добрий сімейний фільм. Джейн володіє пекарнею, у неї новий роман і розлучення за спиною. Вона вважає своє життя передбачуваним… до тих пір, поки її колишній чоловік Джейк не вирішує незважаючи ні на що повернути її.

Ми Міллери (We’re the Millers)

Ми Міллери

Фільм по праву гідний називатися комедією: хороших жартів тут не бракує. Девід намагається допомогти підліткам, що потрапили в біду, але на нього нападають хулігани і відбирають у нього все, що при ньому було. Наш герой виявляється в скрутному становищі. Щоб виплутатися з халепи, хлопцеві доводиться підшукати собі фіктивну родину і разом з ними вирушити в захоплюючу подорож.

Підготувала Христина Кутнів за матеріалами: https://4vlada.com/rivne/44975