«Пам’ятник Шептицькому не потрібен, він потрібен вам»

drozdyakСьогодні, 26 лютого, сесія Львівської міської ради розпочалася з молитви за військових, які перебувають на Сході України, за їхні родини та за мир в країні.

«Маємо перший тиждень Великого посту. Напевне, відчуваємо на собі усі пристрасті й спокуси диявола, який у цей перший тиждень торкається нас, виводячи з рівноваги. Напевне, ми собі постановляли, що проживемо цей тиждень так. А часом не виходить, бо розуміємо, що ми є слабкими. Час посту – це час змін. Дуже швидко ми прийдемо до Страсної п’ятниці, коли Пилат запитає Христа: «Хто ти є?». На що Христос скаже: «Я народився для того, щоби свідчити істину, і хто свідчить істину – той слухає голосу Мого слова». Пилат вийшов до натовпу і сказав, що не бачить в Ньому вини. Натомість, натовп почав кричати: «Не хочемо Христа, видай нам Варраву!». Це фундаментальні речі, бо кожного дня в житті ми обираємо або Бога, або Варраву. Світ нам весь час пропонує замінити істину, бо народ не захотів бачити Бога між собою, а забажав людське» – наголосив о. Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради.

«Бог є в кожному з нас. В особливий спосіб про це писав наш великий Слуга Божий Митрополит Андрей Шептицький. Два тижні тому ми мали можливість спілкуватися з одним отцем-екзорцистом, який є дуже поважним в Католицькій церкві. Він сказав, що відчуває найбільшу силу і підтримку відчитування Великого екзорцизму тільки на гробі Митрополита Андрея. Попри усі дискусії і обговорення, я запитав отця, що він думає про пам’ятник Шептицькому. Він відповів чітко: «Пам’ятник Шептицькому не потрібний, він потрібний вам. Пам’ятайте, що для диявола Шептицький є ворогом номер один». Нехай у час посту ми переглянемо своє життя, переглянемо, чий голос ми чуємо і кого ми хочемо обирати. Господь Бог потребує кожного з нас, щоб змінити цей світ» – додав о. Павло Дроздяк.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua