Папа Франциск: «Ісусе, зворуши серця терористів!»

pope-francis-praying (1)  Цієї суботи, 30 липня 2016 року, Папа Франциск запросив до своєї резиденції в палаці архиєпископів Краківських своїх співбратів-єзуїтів. Це був додатковий, не передбачений програмою пункт перебування Папи в Польщі. Єзуїти прийшли групою приблизно 30 осіб.

 Після зустрічі з єзуїтами Франциск подався до храму францисканців. Туди також часто приходив на молитву кардинал Кароль Войтила. Там, разом із місцевою спільнотою, Папа прочитав молитву про мир:

 «Всемогутній і милосердний Боже, Господи Всесвіту й людської історії! Все, що Ти створив, — добре, а Твоє співчуття до людських помилок — невичерпне.

До Тебе приходимо нині, просячи, щоби зберіг світ і його мешканців у мирі, віддалив від нього нищівну хвилю тероризму, повернув приязнь і влив у серця Твоїх створінь дар довіри й готовність прощати.

 Подателю життя, просимо Тебе також за всіх померлих, за жертв жорстоких терористичних актів. Обдаруй їх вічною нагородою. Нехай заступаються за світ, який роздирають неспокій та протиріччя.

 Ісусе, Князю Миру, Приятелю людей, просимо Тебе за поранених у терористичних атаках: за дітей і молодь, чоловіків та жінок, людей старшого віку, неповинних і випадкових людей. Зціли їхнє тіло і серце, і втішай їх Твоєю міццю, разом із тим віддаляючи ненависть і прагнення помсти.

 Духу Святий Утішителю, прийди до сімей жертв насильства й тероризму, які страждають безневинно, і вкрий їх плащем свого божественного милосердя. Нехай вони знайдуть у собі сили та відвагу, щоб і надалі бути братами й сестрами для інших, особливо прибульців, даючи своїм життям свідчення Твоєї любові.

 Зворуши серця терористів, аби вони розпізнали зло своїх учинків і повернулися на шлях миру і добра, поваги до життя й гідності кожної людини, незалежно від віросповідання, походження чи майнового стану.

 Боже, Предвічний Отче,  вислухай милосердно цю молитву, яку заносимо до Тебе посеред гамору і розпачу світу. Сповнені надії на Твоє нескінченне Милосердя, ввіряючись заступництву Твоєї Пресвятої Матері, зміцнені прикладом блаженних мучеників із Перу, Збігнєва й Міхала, яких Ти вчинив відважними свідками Євангелія аж до пролиття крові, звертаємося до Тебе з великою довірою, благаючи про дар миру та віддалення від нас нещастя тероризму.

 Через Христа, Господа нашого.

 Амінь».

За матеріалами «CREDO».