Папа Франциск скасував зустріч з кірілом

Зустріч Папи Франциска та патріарха Кирила мала попередньо відбутися у червні-липні.

Папа Римський Франциск оголосив, що червнева зустріч з російським православним патріархом Кирилом призупинена. Про це повідомляє Твоє місто з посиланням на Reuters.

Плани на зустріч Папи Франциска в червні з російським православним патріархом Кирилом, який підтримував війну Росії в Україні, призупинено, про це Папа повідомив аргентинській газеті, передає видання.

Зазначимо, що за чотири дні до російського вторгнення в Україну російські ЗМІ поширили інформацію про те, що російське посольство у Ватикані готується проводити зустріч папи Франциска та патріарха Кирила, яка може пройти у червні-липні, про що заявив посол росії у Ватикані Олександр Авдєєв.

З огляду на це Андрій Юраш, посол України у Ватикані, наголосив, що всі зусилля українського суспільства та дипломатичного корпусу мають бути направлені на те, щоби не допустити цієї зустрічі. «Треба готуватися аргументувати на всіх рівнях, чому не може бути зустрічі Папи і Кіріла: це наше стратегічне завдання!», – наголосив раніше Андрій Юраш.

Джерело: “Твоє місто”