Папа Франциск візьме участь в міжрелігійній зустрічі в Ассізі

ap3091671_articoloУ вівторок, 20 вересня 2016 р., Святіший Отець відвідає місто Ассізі, де візьме участь в завершальній зустрічі Всесвітнього дня молитви за мир «Спрага миру. Релігії та культури в діалозі», організованого Спільнотою святого Еґідія.

Починаючи від Міжнародного дня молитви за мир, скликаного святим Іваном Павлом ІІ у жовтні 1986 року в італійському місті Ассізі, Спільнота святого Еґідія щороку організовує в різних містах Європи міжрелігійну міжнародну зустріч «Релігії та культури в діалозі». Це дало змогу створити мережу приязних стосунків, яка об’єднала численних релігійних провідників у спільному зусиллі сказати «Ні!» війні у Боже ім’я.

 

На таку зустріч збираються кількасот авторитетних представників релігій, світу культури та політики, щоб обговорити виклики та засвідчити бажання будувати мир. В тридцяту річницю провидінного починання Папи Войтили, організатори вирішили зібратися на тому самому місці, де все починалося.

«Сьогодні у світі присутнє велике благання про мир, що підноситься від тих, які страждають через насильство, від жертв тероризму, від постраждалих внаслідок надто численних триваючих війн. Протягом трьох днів, від 18 до 20 вересня, разом з релігійними провідниками, ми принесемо до Ассізі їхні голоси. Ми зберемося не лише для того, щоб пригадати тридцять років великої молитви, ініційованої Іваном Павлом ІІ, але щоб пережити нову таку подію разом з багатьма людьми, які, походячи з різних світів, протягом 30 років ставали пліч-о-пліч в дусі Ассізі, щоб будувати мир та зміцнювати діалог» – прокоментував повідомлення про участь Папи Франциска в цьогорічному заході, Марко Імпальяццо, що очолює Спільноту святого Еґідія.

За матеріалами: catholicnews.org.ua