Папа Іван Павло ІІ у каплиці Митрополичих палат Святоюрського комплексу

З нагоди 15-ліття відходу до вічності папи Івана-Павла ІІ на сторінці Фундації Духовного Відродження опублікували фото Папи під час його приватної молитви у каплиці Митрополичих палат Святоюрського комплексу. 

Пригадаємо, що сьогодні 2 квітня минає 15 років з дня смерті людини з безмежно великим і добрим серцем – св. Папи  Івана Павла ІІ.

Кароль Войтила, або ж як його знає більшість – Папа Іван Павло ІІ – у 1978 році став 264-им Папою Римським. Він став першим в історії Папою слов’янського походження і першим за 455 років, хто не мав італійських коренів.

Понтифікат Івана Павла II тривав 27 років, ставши одним з найтриваліших в історії Католицької Церкви – до 2005-го. Він здійснив 104 закордонні поїздки і відвідав усі континенти. Під час його понтифікату понад 300 мільйонів людей стало католиками. У 2001 році Іван Павло ІІ відвідав Україну.

Помер у віці 84 років від важкої недуги – хвороби Паркінсона і гострого інфаркту міокарда. Його похорон став наймасовішою церемоніальною подією в історії людства: 4 мільйона паломників проводжали понтифіка в останню путь, 300 тисяч осіб прийшли на траурну літургію, 2 мільярди глядачів стежили за похороном у прямому ефірі.

На церемонію з’їхалися понад 100 глав держав та урядів із 176 країн. Івана Павла II було канонізовано у рекордний час – за 9 років після смерті у 2014-му році.

“Навчіться насолоджуватися сьогоднішнім днем, його ексклюзивною красою, надзвичайними можливостями. Минуле змінити не в наших силах, майбутнє – для нас невідоме. Тільки сьогодні ми маємо можливість стати краплею щирості в бурхливих хвилях океану життя”, – Іван-Павло ІІ.

На фото Папа Іван Павло ІІ молиться в каплиці Митрополичих палат Святоюрського комплексу.

Джерело: Фундація Духовного Відродження