Папі Франциску вручать незабутні подарунки у Кракові

  44_20150925102508Нагадуємо, 31 серпня 2016 року, в м. Кракові відбудеться Свята Меса із нагоди Урочистого закриття Світових Днів Молоді. Її очолить Папа Римський Франциск. Цього дня вранці Святіший Отець прибуде на «Поле Милосердя», де відслужить Євхаристійне богослужіння за участю понад 1,5 мільйона молодих осіб з понад 200 країн світу.

epa2152660_articolo З цієї нагоди, перед початком Святої Меси, Понтифіку вручать два подарунки – вишиту столу та дві пари взуття ручної роботи. Директор «Карітас Кракова», о. Боґдан Кордула під час прес-конференції зазначив, що ініціатива відбувається в рамках проекту «we4charity», що спрямований на допомогу постраждалим внаслідок конфліктів у Сирії. Подарунки, які Святіший Отець отримає 31 липня, пізніше будуть продані на аукціоні, кошти з якого будуть спрямовані на придбання мобільної поліклініки для сирійських біженців у Лівані.

Читайте також: «Три Папи Римські: про доленосні випробування сучасної молоді».

  Крім того, о. Боґдан Кордула підсумував сподівання від СДМ, зазначивщи, що «це дар миру для молодих осіб, який дає їм можливість бути вільними від расизму та тероризму». Перед осідком Карітас на «Полі Милосердя», розташований «Дзвін Милосердя», подарований кардиналом Станіславом Дзівішем, Архиєпископом Кракова, який буде дзвонити під час Папських богослужінь. Після закінчення Світових Днів Молоді «Поле Милосердя» стане пунктом постійного надання допомоги для всіх паломників з обмеженими можливостями під час проведення подібних подій.

Фото: «Католицький Оглядач».

За матеріалами «Католицький Оглядач».