Парафія святих Ольги і Єлизавети у Львові урочисто відсвяткувала тридцятиліття з дня заснування (ФОТО)

19 вересня 2021 року, парафія святих Ольги і Єлизавети у Львові урочисто відсвяткувала тридцятиліття з дня заснування.

З цієї нагоди храм, що на площі Кропивницького, 1, відвідав Високопреосвященний Владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський. Тут Владика разом із місцевим і запрошеним духовенством звершив Архиєрейську Божественну Літургію.

В часі Літургії хрестами з прикрасами було нагороджено о. Ігоря Калаша та о. Ігоря Демківа, сотрудників парафії святих Ольги та Єлизавети. Цими нагородами Митрополит Львівський відзначив ієреїв за жертовне й плідне служіння для добра Церкви.

У слові проповіді Архиєрей проаналізував притчу про виноградник, наголошуючи, що кожна людина покликана слухати Боже слово і вірити йому, вшановуючи люблячого Творця, який дав їй життя. В особливий спосіб це стосується парафіяльної спільноти, яка вже тридцять років трудиться на Божу славу при своєму відновленому храмі. “Усі люди мають вибір, стоять перед Господом, якому служать або противляться Йому, якого люблять або заперечують! В цьому храмі, що відзначаємо тридцяліття відчинення його для Божого культу та служіння, священники багато зробили, щоб вірні Богові люди ставали більш віруючими, а далекі від Господа щоб прийшли до Нього, наверталися з віддалених доріг до гідного християнського життя! Вітаю усіх з чудовою річницею відновлення храму та моління у ньому!” – наголосив Архиєпископ.

По завершенні Літургії з рук Митрополита подяки отримали численні жертводавці та парафіяни, що долучаються до розвитку і розбудови парафії.

Також в рамках візиту Митрополит освятив запрестольний хрест та іконостас у храмі святих Ольги і Єлизавети.

Джерело: Львівська Архиєпархія УГКЦ