Патріарх Варфоломій висловив підтримку Львівській єпархії УПЦ щодо підпалу на Сихові

indexНещодавно на адресу архиєпископа Львівського і Галицького УПЦ Філарета (Кучерова) надійшов ще один лист підтримки для Львівської єпархії проти підпалу святинь. Адресантом листа-підтримки є Вселенський Патріарх Варфоломій, Архиєпископ Константинополя і Нового Рима.

Нагадаємо, що на початку лютого цього року у Львові, на проспекті Червоної Калини, вночі згорів храм Львівської єпархії УПЦ.

Більше читайте тут: Архієпископ Філарет (Кучеров): “Стає дивним, коли християни висловлюють свою політичну позицію підпалом храму”

Впродовж місяця на адресу Преосвященного Владики Філарета надійшло чимало листів від духовенства Православних Церков у світі, про що ми неодноразово згадували на ресурсі “Духовна велич Львова”.

f832182a-1e13-4c2e-9906-ef9a123b2866Патріарх Варфоломій, як і інші адресанти, висловився негативно з приводу подібних акцій: “Подібні акти насильства яскраво демонструють, наскільки руйнівними а небезпечними можуть ставати політичні ідеали, якщо вони позбавлені Новозавітнього спасіння, яке спростовує безбожні ідеали та наголошує на тому, що у Христі немає “ні юдея, ні грека, ні раба, ні вільного, ні чоловіка, ні жінки; бо, перебуваючи у єдності з Христом Ісусом, ми всі – одне (Гал. 3:28). Коли злочин скоюють в ім’я релігії, це безперечно є злочином проти релігії. Будь-які демонстрації у місцях поклоніння посилюють напругу та сприяють формуванню розбрату між народами”.

Інформацію надано у Львівській єпархії УПЦ