Під час фестивалю «Ніч у Львові» просто неба звучатиме орган

У Львові з 15 до 17 липня традиційно триватиме промоційно-туристичний проект «Ніч у Львові». Під час фестивалю нічні екскурсії влаштовуватимуть храми міста, музеї, парки, ресторани та інші локації.

«З досвіду можемо сказати, минулого року влітку «Ніч у Львові» відвідало в межах 20 тис. осіб протягом 3-ох ночей. Цього року ми сподіваємося, що відвідає фестиваль близько 30 тис. відвідувачів. Також зазначимо, що в листопаді «Ніч у Львові» не буде проходити», – зазначила Марта Іванишин, керівник відділу промоції міста.

Цього року буде, як багато традиційних учасників, так і новинки, які ще ніколи не відбувалися ні у Львові, ні в Україні. І однією з таких новинок буде саме відкриття. Воно відбудеться у п’ятницю, 15 липня, о 19.00 год. пл. Ринок, 1 (перед входом в міську Ратушу).

Відкриватимуть цьогоріч XI Фестиваль «Ніч у Львові» органістка Аурора Баль (Aurore Baal) та камерний оркестр Collegium Musicum, під керівництвом Івана Остаповича.

«Орган, який звучатиме на Ринку – це дігітальна копія повнофункціонального барокового органу. Автентичне відтворення оригінального звучання завдяки новітнім аудіо технологіям», – зазначив Тарас Демко, директор оркестру Collegium Musicum.

Крім того до фестивалю долучаються парки Львова. У парку Франка так само, як і у дворику Ратуші, який працюватиме до 02:00 год., відбуватиметься проект з кінофестивалю «Відкрита ніч», де будуть виступи гуртів та показ фільмів. Також показ фільмів буде у парку Культури і крім цього працюватиме кіноцентр, який буде робити програму у себе на відкритому даху.

«Вже 6 рік поспіль ми організовуємо цей фестиваль. І він, насправді, став масштабною подією, на яку приїжджають групи туристів з різних міст України. Цього року вперше до нас долучилася квест-кімната «Легенди Львова». Лише на «Ніч у Львові» вони роблять безкоштовний вхід на 2 гри. Також, традиційно, будуть проходити різноманітні майстер-класи та багато цікавого», – додала Христина Мартиняк, координатор проекту.

А закриється 11 «Ніч у Львові» проектом «Тіні забутих предків. Виставка», в рамках якого відбудеться кураторська екскурсія Павла Гудімова у Львівському палаці мистецтв 17 липня, о 22.00 год.

Детальна програма за посиланням:

http://lviv.travel/ua/index/what_to_do/events/~4240/nich-u-lvovi/2016-07-15

За матеріалами: city-adm.lviv.ua