Під час фестивалю «Прощання з колядою» у Львові зібрали понад 15 тис. грн для бійців АТО

SONY DSCПід час благодійного міжнародного фестивалю «Прощання з колядою», який відбувся 1 лютого, у Львові, вдалося зібрати 15 тис. 100 гривень. Ці кошти передали Львівській єпархії УАПЦ на закупівлю необхідних речей, які митрополит львівський УАПЦ Макарій особисто доставляє на передову у зону АТО, частина коштів також буде передана на лікування поранених, які перебувають у Львівському госпіталі – повідомляють організатори.

Фестиваль розпочав молитвою митрополит львівський УАПЦ Макарій разом із священиками Львівського деканату. Владика уже двічі перебував у зоні АТО з гуманітарною допомогою для українських військових тож поділився враженням від побаченого та закликав до єднання у молитві і матеріальному забезпеченні українського війська.

Нагадаємо, фестиваль української коляди «Прощання з колядою» відбувається у Львові вже 18 років. Останні 5 років захід має міжнародний характер так як участь у ньому беруть колективи з Румунії та Польщі. Організовує фестиваль Львівське ставропігійне братство св. ап. Андрія Первозваного.

До теми:

«Кожен будує свій фронт – хтось військовий, хтось духовний» – у Львові відбувся фестиваль української коляди

Владика Макарій разом з духовенством УАПЦ вдруге відвідав захисників у зоні АТО

Фото: zik.ua