Під час фестивалю “Вітер-На-Дії” покажуть документальний фільм “Небо над головами”

16 вересня о 15:00 у Центрі Шептицького у часі фестивалю”Вітер На-Дії” всі охочі зможуть побачити документальну стрічку «Небо над головами».


1


Фільм розповідає історію про підлітка Богдана, який відбував покарання у Прилуцькій виховній колонії понад 2 роки, а також його життя на волі. Як це перебувати по ту сторону колючого дроту? Хто може допомогти і чи є в цьому сенс? Чи зможе Богдан всупереч всіх життєвих труднощів налагодити життя на волі?

Знімальний процес тривав кілька років. Головна мета стрічки – показати справжнє життя підлітків позбавлених волі. Режисер фільму, випускник УКУ Василь Возняк є волонтером пенітенціарного душпастирства УГКЦ і відвідує місця позбавлення волі з 2011 року.

Тривалість фільму: 18 хвилин.
У стрічці використана спеціально записана авторська музика композитора Івана Сюська, учасника програми Х-фактор.

Гості презентації:

Василь Возняк- режисер.

Тарас Мирка – священик, в’язничний капелан

Богдан – головний герой фільму

Павло Загороднов – координатор волонтерського служіння у пенітенціарній системі душпастирства УГКЦ

У програмі:
Перегляд фільму.
Спілкування глядачів з автором та героєм фільму.

Вхід вільний

Реєстрація: https://goo.gl/forms/bjju9WwxuN9nbClX2

Довідка: Василь Возняк (Vasyl Voznyak) – випускник Школи журналістики Українського Католицького Університету, волонтер пенітенціарного служіння УГКЦ, засновник студії відео та анімації «voznyak production». Короткометражний фільм Небо над головами/Heaven over your head є деб’ютом у документальне кіно для автора.