Під час фестивалю “Вітер-На-Дії” презентують українське видання книги “Просто християнство”

Однією із найбільш очікуваних подій літературного Львова цієї осені стане не лише Форум Видавців, але й презентація бестселлера “Просто християнство” Клайва С. Льюїса, вперше виданого українською мовою влітку 2018 року видавництвом “Свічадо”.

1

Жоден рейтинг найкращих християнських письменників не буде повним без імені автора знаменитих “Хронік Нарнії”, британця Клайва Стейплза Льюїса. Спершу атеїст, до християнства він навернувся у 33 роки – і став відомим на весь світ богословом та письменником. Його вважають одним із найкращих оборонців християнської віри свого часу.

За версією впливового видання “Christianity today”, “Просто християнство” К. С. Льюїса впевнено очолило сотню найкращих християнських книжок ХХ століття.

Цю книжку варто прочитати кожному, хто хоче знати, чим є справжнє християнство – просто християнство як таке.

Перша публічна презентація нового видання відбудеться під час фестивалю Вітер На-Дії, 16 вересня 2018 року в Центрі Шептицького УКУ. У ній візьмуть участь Андрій Маслюх, перекладач книги, отець Андрій Зелінський ТІ, військовий капелан, громадський діяч і викладач, та Ярослав Грицак — український науковець, історик і публіцист.

Джерело: https://www.facebook.com/events/1870487429925635/