Під час фестивалю “Вітер На-Дії” відбудеться концерт християнської музики Kerygma Project

kerygmaproject1Представлення Kerygma Project у рамках молодіжного християнського фестивалю “Вітру На-Дії” відбудеться на території Львівської духовної семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35) 24 липня о 20.00 год.

Kerygma Project – це спільний проект якісної музики від християн, створений у співпраці Фонду Андрея Шептицького та виїзної студії звукозапису “Ceciliarec”. До Kerygma Project входить 12 аудіозаписів, виданих на одному диску весною 2015 року. Цей диск – це добра звістка (“Керигма” з грецьк. – “проповідь, сповіщення, проголошення”), музика, яка приходить і говорить: “Привіт! Ми – християни, які хочемо сказати тобі щось хороше від Бога і про Бога!”. І в результаті ти отримуєш водночас якісну музику та живе християнство…

Програма відбувається за партнерства Благодійного Фонду ім. митрополита Андрея Шептицького, Творчої студії Ceciliarec, Комісії у справах молоді УГКЦ та Ради Євангелізації УГКЦ.

Учасники програми: музиканти Христина Підлісецька (вокал, бек-вокал), Олексій Каплунський, (гітара) Захар Валага (Скрипка); Сергій Львов (гітара, вокал), Марічка Чабан (клавіші, вокал), Олена Скиба (гітара), Славко Підківка (гітара), Олег Підківка (барабани), Анастасія Войтюк (бандура), Дмитро Горогоцький (гітара), Галина (вокал), Сергій Погребняк (бубник).

Детальну програму всього Фестивалю “Вітер На-Дії”, який триватиме з 23 до 26 липня, можна переглянути за посиланням dyvensvit.org/festival/programa/

Читайте також: На вихідних у Львові покажуть унікальні театральні вистави