Під час “Вітру-На-Дії” медитативно шукатимуть “Тишу посеред галасу”

16 вересня 2018 року «Українська Спільнота Християнської Медитації у традиції бенедиктинця о. Джона Мейна» запрошує усіх гостей фестивалю «Вітер На-Дії» на зустріч, присвячену сучасному шляху споглядальної молитви.

22


Львівську спільноту, що є частиною міжнародного екуменічного руху Християнської Медитації (The World Community for Christian Meditation, WCCM), представлять бенедиктинські облати Марія і Альберт Захарови та координатор львівської медитативної групи Ірина Коковська. Ми спробуємо побути разом деякий час у Божій присутності, уважно зберігаючи тишу та усвідомленість посеред галасу нашого сучасного повсякдення. Також поспілкуємось про те, як поєднувати активний та споглядальний стиль життя на користь духовного зростання у Христі та нашої психологічної цілісності.

22

Споглядання – одна з найбільш привабливих і популярних тем у нинішньому світі, де сучасна людина намагається відшукати сенс життя в умовах постійних змін, високих швидкостей, інформаційного перенасичення, зустрічі та синтезу культур. Коли ми хочемо помилуватися сяйвом зірок на нічному небі, то зазвичай на деякий час полишаємо свої галасливі міста, що світяться штучним світлом, і вирушаємо туди, де нам ніщо не перешкоджатиме бачити світло, яке сяє з неба. Шлях до зустрічі зі світлом Божої присутності у нашому житті завжди ґрунтувався на схожих засадах: у зовнішній та внутрішній тиші й спокої ми внутрішньо спиняємося та прислуховуємося до безмовності Бога, який завжди чекає на нас «тут і тепер». Споглядання – це шлях; але передусім це шлях духовного життя, шлях молитви, якщо ми розглядаємо його у перспективі віри.

Програма фестивалю:
http://vnd.in.ua/programa/

Реєстрація:
http://vnd.in.ua/reyestratsiya/

Християнська медитація у традиції бенедиктинця о.Джона Мейна OSB:
http://christian-meditation.com.ua/?p=17

«Міжнародна Спільнота Християнської Медитації» (WCCM)
http://christian-meditation.com.ua/?p=1

Джерело: https://www.facebook.com/events/540825933026730/