«Пілотом нашого життя має бути Ісус» – архиєпископ Тадеуш Кондрусевич під час ХІІІ Архідієцезіального дня молоді

molod«Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» – таке гасло ХІІІ Архідієцезіального дня молоді, що відбувся у Брюховичах, поблизу Львова, у перший вікенд вересня. Цього року молодь брала участь у багатьох важливих подіях в житті дієцезії. Ці три дні були часом інтенсивної молитви та роздумів.

Зустріч розпочалась привітанням учасників та впровадженням в тематику Дня молоді. Ввечері 5 вересня відбулася Свята Меса під час якої молодь молилася за мир в Україні та потрібні благодаті для нашого народу. Зранку учасники Дня молоді вирушили до Львова, де у храмі св. Антонія відбувся молебень перед мощами бл. Якова Стрепи, який є покровителем архідієцезії.
Гостем цьогорічного Дня молоді став архиєпископ Тадеуш Кондрусевич з Білорусії. Він очолив святкову Месу у катедрі. Йому співслужили архиєпископ Мечислав Мокшицький, єпископ-помічник Леон Малий, єпископ-емерит Мар`ян Бучек, та інші священики з різних куточків архідієцезії.

Другий день зустрічі завершився концертом релігійної пісні. Також цього дня в Україну прибули символи Всесвітнього дня молоді: хрест та ікона. Молодь мала змогу дати свідчення своєї віри йдучи процесією містом, а також молячись біля хреста та ікони, які мандрують цілим світом та сприяють переміні молодих сердець.

ХІІІ Архідієцезіальний день молоді завершився Святою Месою, яку у неділю очолив архиєпископ Тадеуш Кондрусевич. У своїй проповіді він роздумував про Боже Милосердя та на яскравих прикладах намагався дати зрозуміти молоді, що «пілотом нашого життя» має бути Ісус. Без Нього нічого доброго зробити не вдасться.

За матеріалами Львівської архідієцезії РКЦ