“Пісня буде поміж нас”. У Львівській православній богословській академії ПЦУ відбувся концерт

7 березня 2019 року у Львівській православній богословській академії вшанували пам’ять відомого українського композитора і поета Володимир Івасюка. Концерт “Пісня буде поміж нас”, присвячений 70-літтю від його дня народження, організувала завідувач регентського відділення ЛПБА, регент академічного хору Любов Кобилецька.

3

Разом з вчителями та учнями Львівської музичної школи №7 та студентами ЛПБА п. Любов Кобилецька уклала сценарій свята та була його ведучою.
На запрошення декана богословського факультету ЛПБА прот. Назарія Лозинського в Академію на концерт завітала знаменита гостя – рідна сестра Володимира Івасюка – Галина Івасюк-Криса.

4

Вона розповіла студентам про короткий, але колоритний життєвий шлях свого брата Володимира та відповіла на численні запитання.
Учні ЛМШ №7 та студенти ЛПБА виконували хорові та сольні номери, співали відомі та маловідомі твори метра української музики. 

11
Також із піснею “Відлітали журавлі” виступив прот. Назарій Лозинський.

2
Наостанок усі учасники свята під акомпонемент на фортепіано дуету вчителів музичної школи Олександри Закопець та Зоряни Куземко спільно виконали чи не найвідоміший твір В. Івасюка “Червона рута”.

11
Під час концерту ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк зі словами вдячності вручив квіти Галині Івасюк-Крисі та подяки вчителям ЛМШ №7.

12

Джерело: фб-сторінка прот. Назарія Лозинського