Помер військовий капелан ПЦУ Андрій Дуда

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ  Димитрій.

Львівсько-Сокальське єпархіальне управління Православної Церкви України з глибоким сумом сповіщає, що 10 квітня 2020 р. наприкінці доби, близько опівночі, напередодні Лазаревої суботи, на 44 році життя, раптово відійшов до Господа протоієрей Андрій Дуда, клірик Свято-Миколаївського храму м. Львова, капелан і волонтер. Висловлюємо свої співчуття декану Львівського благочиння митрофорному протоієрею Ярославу Дуді, їмості та всім родичам покійного. Це надзвичайно важка втрата для усіх нас. Її зараз важко збагнути. Отець десятки разів їздив на передову, там де зараз вирує війна, займався на Донбасі просвітницьким та милосердницьким служінням, горів любов‘ю до України. Вічна тобі о. Андрію пам‘ять та блаженний спокій!

Свої співчуття висловив міський голова Львова Андрій Садовий:

«Духовний наставник, щирий друг, розумний співбесідник. Отець Андрій для кожного з нас був дуже особливою людиною. Готовий завжди допомогти, чи тут, у Львові, чи там, на передовій разом з хлопцями. Наша громада втратила дуже дорогого нам військового капелана. Сумуємо, співчуваємо», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Отець Андрій Дуда, протоієрей, клірик Свято-Миколаївського храму м. Львова, капелан і волонтер помер на 44 році життя. У 2016 році отець Андрій був нагороджений Орденом святого Юрія за молитовність і щиру місіонерську працю, відданість своїй пастві, духовну опіку над рідною землею, любов до свого народу та з нагоди Дня міста Львова. Громада міста Львова висловлює співчуття рідним та близьким отця Андрія.

У публікації використано матеріали Львівської міської ради