Помолитися перед мощами св. Юди Тадея запрошують львів’ян до Собору св. Юра. Розклад Богослужінь

Таким чином, вірян запрошують пригадати подію перебування Нерукотворного Образу Господа нашого Ісуса Христа у Архикатедральному Соборі св. Юра у Львові у 2015 році. Адже саме апостол Юда Тадей, за словами передання, привіз до Едеси в руки царя Авгара Мандиліон – Нерукотворний Образ Ісуса. Додамо, що у останні дні зими минає 5 років від перебування Нерукотворного Образу у Львові.

З нагоди п’ятилітнього ювілею цього особливого паломництва запрошуємо знову молитовно пережити дотик до святині!

Протягом дев’яти днів у Архикатедрі буде звершено моління до святого апостола Юди Тадея. Саме він, за словами передання, привіз до Едеси в руки царя Авгара Мандиліон – нерукотворний образ Ісуса, а також і охрестив царя, який після дотику до святого обруса оздоровився із тяжкої недуги.

З 21 по 29 лютого щоденно молитимемося перед мощами святого Юди Тадея по завершенні таких Богослужень:

П’ятниця, 21 лютого – Божественна Літургія о 18:00
Субота, 22 лютого – Божественна Літургія о 9:00
Неділя, 23 лютого – Вечірня о 18:00
Понеділок, 24 лютого – Божественна Літургія о 18:00
Вівторок, 25 лютого – Божественна Літургія о 18:00
Середа, 26 лютого – Божественна Літургія о 18:00
Четвер, 27 лютого – Божественна Літургія о 18:00
П’ятниця, 28 лютого – Божественна Літургія о 18:00
Субота, 29 лютого – Божественна Літургія о 9:00

Це моління триватиме до неділі прощення, в особливий спосіб уводячи нас у час Святої Великої Чотиридесятниці. Щоденно відбуватиметься молитва перед мощами святого і благословення копією Нерукотворного Образу. У цей час зможемо пригадати досвід перебування святині в Архикатедральному Соборі та численні благодаті, які ми досвідчили через неї. А відтак разом у молитві та подяці Господеві увійдемо в час Великого Посту, як спільнота Христової Церкви, об’єднана у величі Божого Милосердя.

Запрошуємо до спільної молитви та просимо про поширення цієї інформації!”, – про це інформують на фб-сторінці Архикатедрального Собору св.Юра.

Джерело: Архикатедральний Собор св. Юра