Понад 300 Великодніх продуктових наборів передали волонтери “Майстерні милосердя” літнім людям

Благодійники волонтерської дружини “Майстерня милосердя”, яка діє при Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, напередодні свята Воскресіння Христового передали понад 300 продуктових наборів для жителів Львівського геріатричного пансіонату. Організовують святковий Великодній сніданок волонтери щороку, тож це для них вже добра традиція.

Про це розповіла координаторка “Майстерні милосердя” Мирослава Полець:

“Майстерня милосердя”, яка створена при Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, цьогоріч вчетверте долучилася до організації Великоднього сніданку для мешканців Львівського геріатричного пансіонату. Хотіли створити для них свято, незважаючи на війну, свято мусить бути і має бути. Має бути Великодній сніданок. Бо ми всі віримо, що Воскрес Христос, Воскресне й Україна.   Отже, що входило в нашу продуктову передачу святкову: це є 150 пасок, 30 кілограмів масла, 2 ящики яєць, а це 720 штук, по 60 кілограмів шинки і ковбаси, сиру твердого,  сиру кисломолочного, завезли також хрін з буряком і додатково йогурти і молоко”.

Як зазначили у “Майстерні милосердя”, хочуть висловити вдячність тим, завдяки яким, Великодній сніданок для потребуючих людей став можливим:

Дякуємо найперше усім жертводавцям, які допомагають коштами нашій Майстерні милосердя, в т.ч на Великодній сніданок
➡️ ТМ Масар(компанія ФГ “Масарівські Липки”) за Вашу щедру допомогу: 60кг домашньої ковбаси та 50кг шинки
➡️Protec Lpk та Олеся Каличак за 40кг відбірного солодковершкового масла;
➡️ТМ Галичина за сир кисломолочний 30кг, йогурти та молоко- Ви надзвичайні!!!
➡️Kolodii Roman з друзями, сердечно дякуєм, що вже вдруге долучаєтесь до наших ініціатив, Ваша допомога для стареньких є дуже важливою, хрін з буряком ТМ Верес(110шт) та сир твердий (4блоки великі) точно пасуватимуть до святкового столу!!!
➡️Дякуємо щиро Олег Ченька за Вашу допомогу-ящик яєць (360шт), ще ящик придбали- яйця з хроном смакуватимуть! 
➡️запашні пасочки у нас від підприємця Ігоря Божика, віддав Ігор неймовірні, гарно оформлені, кожна гарно запакована, пасочки фактично по собівартості, придбали 150шт і відвезли в геріатричний цю смакоту
➡️а допомогли відвезти цю об‘ємну смакоту в геріатричний пансіонат наша активна волонтерка Ірина Дзендзелюк з чоловіком Віктором, за що величезне дякуємо! 
 
Додамо, що також активісти “Майстерні милосердя” передали 150 кілограмів масла для пацієнтів лікарні на Кульпарківській, також у дитячий будинок надали твердого сиру, йогуртів молока. Робота “Майстерні милосердя” невтомно триває й поза святами.
 
Світлини надані Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.