Правда про насолоду

1234Сучасний світ живе у споживацькій реальності. Just do it! Enjoy it! Живи на повну! Бери від життя все! Живемо тільки раз! Все в житті треба спробувати!

Світ підказує нам, що не варто «заморочуватися» такими речами як моральність, чи зважати на думку іншого. Таким чином від статевого єднання, більш популярно кажучи – сексу, сучасний звіт пропонує нам брати лише одне – задоволення. Але є одне але. І це «але» нібито маленьке і незначне, проте з часом має здатність збільшувати живіт, народжуватися, рости, іти в садок, школу і т.п. Це я навмисно говорю так саркастично, аби показати справді сумну картину того як бачить статевість людини сучасний світ.

Від статевого єднання двох людей – акту глибоко інтимного і справді прекрасного, прагнеться лише дешевого задоволення, а можливість мати дитину трактується як дуже неприємний і обтяжливий додаток до «кайфу». Звичайно ж, із цим «неприємним додатком» до можливості діставати задоволення люди, які вважають себе і виключно себе «володарями власних тіл» (ця фраза, до речі, не моя, а жінок, котрі активно протестували проти ініціативи Патріарха Святослава і архиєпископа Мечислава Мокшицького законодавчо заборонити в Україні аборти) миритися не мали жодного бажання. Тому, з часом винахідливе людство, придумало як «позбутися непотрібних наслідків». Особливо такі «винаходи» стали популярними і чисельними у двадцятому столітті. farmaСаме тоді ми дізналися про такі речі як презервативи, спіраль, інші «засоби контрацепції». Мабуть саме тут потрібно уточнити: ЄДИНИМ засобом справді контрацептивної, тобто протизаплідної дії є презерватив, усі інші засоби мають абортивну дію, адже їхня дія спрямована на те, аби перешкодити ембріону імплантуватися на стінку матки. А це вже ніяка не протизаплідна дія, адже запліднення уже відбулося… Тому використання цих засобів уже ніяка не контрацепція, а аборт – вбивство. Часом у молодому віці є бажання все дещо спрощувати, або жити за принципом: «якщо не можна, але дуже хочеться, то трішки можна». Проте жоден з нас, я впевнений, не захоче взяти на себе амплуа вбивці… Інколи так є. Підміна понять – страшна річ. Нам просто пропонують «взяти від життя насолоду», просто усунути із такого чудового і кайфового заняття як секс аспект дітородження. І це ж так просто – просто поставити спіраль, або всього-на-всього випити пігулку, кайф буде безмежний, а це всього лиш таблеточка. Але після кайфу буде запліднення. Зародиться нове життя. Ваша дитина. Але вона не зможе вижити, бо не зуміє імплантуватися у таке природне для неї вмістилище – на стінку матки своєї матері… Тому вона помре. Ви цього навіть не помітите, адже що для дорослої «просунутої» людини якийсь там згусток клітин – дурниця. Байдуже, що цей згусток клітин – ваша дитина, котру ви вбили задля такого солодкого, але такого швидкоплинного кайфу…

Інша річ-презерватив. Він нікого не вбиває. Він взагалі «герой-рятівник», «гумова броня», як мовиться в приснопам’ятній рекламі. Предмет першої необхідності, який захищає від усього. Просто панацея. На перший погляд. Колись довелося бачити гарне унаочнення з цього приводу. Малюнок, на якому були зображені хлопець і дівчина вдягнуті в ЗЗК (1), котрі намагалися обійнятися, підпис: «єдиний вид безпечного сексу». Вдалий жарт, проте це всього лиш жарт.А правда у тому, що безпечний секс дійсно існує – це єдино нормальна форма сексу – секс у справжньому подружжі, де двоє закоханих вірні один одному як до, так і після одруження. І розпочинають своє статеве життя саме в цьому подружжі.

imagesТрішки статистики про таку «панацею» як презерватив:
Презерватив не захищає від інфекцій, локалізація яких може знаходитися поза зоною захисту презерватива, а це : сифіліс, геніальний герпес, папіломавірусна інфекція, контагіозний молюск, лобковий педикульоз, короста, тропічні ЗПСШ (м’який шанкр , донованоз , венерична лімфагранулема )

Основне призначення презерватива – це оберігання від «небажаної» вагітності – хоча є інформація ВООЗ ( Всесвітньої організації охорони здоров’я ) , що при регулярному використанні презервативів в перебігу року у 5-8% пар все одно настає вагітність (2).

Тому насправді альтернативи стриманості немає. Звичайно можна обманюватися, слухати чи навіть розповідати казочки про те, що «якщо люблять один одного, то чому не можна…» і т.п. Найчастіше таке «люблять « закінчується там, де закінчується ейфорія від тіла партнера, котре вже «приїлося». Тоді буде інше «люблю». Чи потрібно нам жити в світі ілюзій задля задоволення похотей? Адже ми люди мислячі… Вибір за нами!

Володимир Мамчин

____________

1. Загальновійськовий захисний комплект (ЗЗК) призначений для багаторазового захисту шкіри, одягу, взуття людини від отруйних речовин, біологічних аерозолів, радіоактивного пилу та короткочасного захисту від легкозаймистих речовин. Він складається із захисного плаща, захисних панчіх, захисних рукавиць, чохла для перенесення.

2.http://cikavo-znaty.org.ua/24-chi-zahischayut-prezervativi-vd-venerichnih-hvorob.html