Предстоятель ПЦУ: Незалежність, свобода і гідність – в наших серцях

24 серпня, у 31-у річницю відновлення Незалежності України, виповнюється вже півроку героїчного протистояння українського народу повномасштабному російському вторгненню.

Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній привітав українців із Днем Незалежності.

“Дякую, Господи, що Ти з нами! Ми постійно відчуваємо, що Всевишній дає нам надпотужну зброю: щит-мужність, меч-віру та броню-хоробрість. Дякуємо, що Він дає нам і сили протистояти злу, що гуртує по всьому світу людей доброї волі та виокремлює і виявляє для ганьби тих, хто готовий служити дияволу, потураючи тиранам і вбивцям.

Рік тому в цей час ми зустрічали в Україні Його Всесвятість Вселенського Патріарха Варфоломія, який тоді проголосив дуже важливі для нас пророчі слова: «УКРАЇНА НЕПЕРЕМОЖНА!». Знаю, що так воно і є. Тому попри різні невтішні прогнози, спокусливу зневіру, попри сумніви і підступність ворогів, ми продовжуємо боротися за нашу державу, рідну батьківщину, за Українську Церкву, за наші родини, нашу історію, сьогодення і майбутнє.

Незалежність – для українців не просто слово чи якесь абстрактне поняття. Це національна риса нашого народу, це наша ментальність, бо волелюбність, свобода і гідність – в наших серцях. Ми – сильний духом і вірою народ, який є на боці правди і світла, захищає своє, дароване Богом, прагне миру і справедливості. І лише ця, істинна дорога правди, якою б складною вона не була, – завжди веде до перемоги.

Тож разом молімося за перемогу, за рідну Україну та святкуймо свято Незалежності з надією у серці та подякою Господу за всі Його благодіяння!” – зазначив Епіфаній.

Джерело: “Релігійна правда”