Прем’єр-міністр України назвав сім’ю найбільшою цінністю суспільства

  6934538-happy-wedding-coupleКабінет міністрів України схвалив введення «пілотного» проекту в деяких населених пунктах щодо реєстрації шлюбу протягом доби. Проект проводитимуть в Маріуполі та Сєвєродонецьку. Також в Херсоні для українських громадян з Криму, які могли б протягом доби виїхати, отримати українське свідоцтво про шлюб і повернутися. Стало відомо, що до цієї ініціативи планують долучити Київ, Одесу та Львів.

 «Ми дамо можливість молодятам самостійно вирішувати, коли саме вони хочуть одружитися», – сказав міністр юстиції Павло Петренко, представляючи проект постанови.

  Він також підкреслив, що протягом наступних двох тижнів місцеві органи влади почнуть надавати  можливість громадянам одружитися протягом доби без бюрократії та черг.

  Крім того, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман після виступу Петренко пожартував: «Я взагалі вважаю, що треба підтримати ініціативу міністра юстиції і заборонити розлучення. Всі думають, що це жарт, але я вважаю, що сім’я – це найголовніша цінність в суспільстві, і важливо, щоб одружені люди були щасливими».

Джерело: «Релігія в Україні».