Прес-конференція з нагоди святкування 25-ліття свободи УГКЦ

25_rokiv_svobodyУ Митрополичих палатах архикатедрального собору Святого Юра у Львові (площа Св. Юра, 5) завтра, 23 жовтня, о 12.00 год. відбудеться прес-конференція з нагоди святкування 25-ліття свободи УГКЦ.

Під час прес-конференції буде повідомлено про Зустріч східних католицьких ієрархів Європи, яка проводитиметься 23-26 жовтня у Львові, та про урочисту програму у Львівській опері, під час якої цьогорічним лауреатам буде вручено Відзнаку імені блаженного Омеляна Ковча. У Львівській опері частина програми буде присвячена митрополиту Андреєві Шептицькому, адже 1 листопада в УГКЦ розпочнеться святкування Року митрополита Андрея.

Як повідомили у Департаменті інформації УГКЦ, у прес-конференції візьмуть участь: Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, Іван Васюник, голова Комітету із вшанування пам’яті блаженного священномученика Омеляна Ковча та Данило Лубківський, член Комітету із вшанування пам’яті блаженного священномученика Омеляна Ковча.

Ораганізатори просять акредитуватися на подію електронною поштою: press@ugcc.org.ua.

Телефон для довідок: 050 664 81 84