Про що розповідають наші тіла? Львів’ян запрошують на триденний теологічний курс

Наприкінці січня в Брюховичах відбудеться цікава зустріч для всіх, хто прагне заново відкрити не лише сенс створення людей як чоловіків і жінок, а й сенс всього існування. На участь в пізнавальному теологічному курсі вже розпочалася реєстрація.

Про це інформує фейсбук-сторінка «Теологія Тіла». 

Триденний курс «Теологія Тіла: про що розповідають наші тіла» проведе Орися Уська, доктор теології, викладач Теологічного інституту ім. св. Йосифа Більчевського (Львів)

«Незалежно від віку, статусу і стану життя кожен запрошений до пошуку відповідей на питання: Хто я? Чому я відчуваю всі ці глибинні бажання в своєму тілі і душі та що мені з ними робити? Яке моє призначення? У розпал глибокої сексуальної кризи Tеологія Тіла пропонує надію на зцілення та відновлення, яких так потребує кожен із нас», – підкреслюють організатори.

Відбудеться зустріч 19-21 січня 2024 року у Домі Паломника (Львів-Брюховичі, вул. Львівська, 62)

У програмі – десять годин динамічного часу в аудиторії та занурення у красу трансформуючого вчення Івана Павла ІІ; щоденна Служба Божа та можливість для сповіді, адорації, вервиці та особистої молитви; час для спілкування з цікавими людьми.

Вартість: 2500 грн (передбачається проживання з п’ятниці до неділі та триразове харчування).

Форма для реєстрації: https://cutt.ly/HwAeZuim

Додаткова інформація за телефоном: 067-794-7457