“Pro табір”: у Львові духівники та лідери молодіжних таборів напрацьовують спільну стратегію

Сьогодні, 17 червня 2021 року, духівники та організатори літніх молодіжних таборів зібралися разом на озері біля філософсько-богословського факультету УКУ, аби обговорити основні засади праці та удосконалити свою майстерність. Подію вперше організувала Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ. Під відкритим небом зібіралися близько сотні учасників.

“Головна мета нашого заходу – проговорити про табір, як його правильно облаштовувати при парафіях, або виїздні, або наметові. Будемо дивитися на це з чотирьох перспектив: юридичної, медичної, маркетологічної і розмірковуватимемо над роллю духівника. Наша панельна дискусія зосереджена саме на цьому. Щодо юридичних моментів нам розповість Наталія Суботіна з Львівської міської ради, про маркетологічні навики повідає Олена Кулигіна і також отець Андрій Максимович, який знімає відео. Духівниками будуть отець Юрія Остапюк з Центру Студентського Капеланства і отець Степан Мишковський. Також медики поділяться інформацією про медичну складову табору”, – розповів керівник Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ, о. Володимир Битюга.

На думку Володимира Битюги, такі зібрання для лідерів молодіжних таборів та духівників є необхідними, адже вони допоможуть урізноманітнити програми таборів, навчитися нових підходів до молоді.

“Для нас важливо, щоб табори були насамперед якісними. Бо насправді люди самі по собі не такі аж безмежно творчі, але якщо зібрати всіх разом, ділитися ідеями, то виходить дуже гарний табір”.

Додамо, що захід розпочався із молитви Тезе, яку супроводжували своїм співом отець Олексій Саранчук та сестра Єлена Герасим МНІ.

Також у програмі: перекуска, обід, а неформальне спілкування біля озера.

Наступного року, організатори планують організувати таке зібрання для духівників таборів та їхніх лідерів на 3 дні.

Фото Ігоря Пилипчука