Про те, як спільно подолати травми війни, говоритимуть на екуменічному семінарі

Російська агресія в Україні завдала величезних травм українському суспільству. Українці переживають різноманітні виклики, серед яких переселення, втрати, каліцтва, страх та непевність. Церкви від початку війни були активними у служінні людям, щоб допомагати тим, які опинилися у біді, бути поруч, зменшити страждання. Сьогодні, переживши рік війни, можемо накреслити певні висновки: у яких сферах праця Церков у подоланні наслідків війни була успішною, а де ще потрібно підсилити роботу? Які є біблійні та пасторальні значення християнського служіння? Як підсилити екуменічний аспект співпраці Церков, щоб збільшити вплив їхньої харитативної праці?

Щоб обговорити ці висновки, актуальні питання та перспективи подальшої праці церковних спільнот, Інститут екуменічних студій УКУ спільно з Патріаршою комісією УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин проведуть відкритий онлайн-семінар у межах Екуменічної формаційної програми ІЕС «Спільно подолати травми війни: пасторальні та екуменічні перспективи».

Захід відбудеться у четвер, 30 березня 2023 року, 15:00-16:30

Доповідачі:

  • Роман Соловій, ректор Східноєвропейського інституту теології, пастор УЦХВЄ
  • Григорій Селещук, програмний директор Карітас Україна УГКЦ
  • о. Микола Біляк, голова комісії у справах охорони здоров’я Львівської єпархії ПЦУ

Учасники: священники, голови екуменічних комісій УГКЦ, зацікавлені душпастирським служінням та екуменічними перспективами, богослови та вірні Церков.

Посилання для участі:

https://us06web.zoom.us/j/8727…

Meeting ID: 872 7317 4654

Passcode: 259884