Проект “Зіркова карета” діє. “Шпиталь Шептицького” здійснив мрію дитини з невиліковною хворобою

У неділю, 12 січня 2020 року, у студії звукозапису «OLI MUSIC» в рамках проекту «Зіркова карета» Шпиталь Шептицького здійснив мрію дівчинки з діагнозом спінальна м’язова атрофія.

Першою підопічною проекту «Зіркова карета» стала 12-ти річна Аня, яка мріяла записати пісню з співачкою. До проекту долучилася відома українська співачка Аліна Паш, фіналістка шостого сезону вокального шоу «X-Фактор», щоб здійснити мрію.

Співачка Аліна Паш, яка написала англійсько-українську пісню для Ані, каже що пісня буде прожита нею і Анею. Пісня буде максимально чесна, від мене і від Ані.

«В мене зараз надзвичайний період. Я розумію, що я зараз на перетині відчуттів, тому мені близька ця історія. Я також лікуюся через це. Вона мені потрібна внутрішньо.

Я буду дружити з Анею і надалі, а щодо проектів то проекти починаються і закінчуються.

 Мрійниця Аня, навчається в Спеціалізованій школі №4 у місті Львові. Займалася фортепіаном але через слабкі м’язи покинула, у якості альтернативи  почала цікавитися вокалом.

Христина Келеман, координатор акції «Зіркова карета», керівник відділу розвитку Шпиталю Шептицького підкреслила, що проект «Зіркова карета» покликаний здійснювати мрії невиліковно хворих дітей або дітей із хворобами, скорочують тривалість життя. «У Шпиталі Шептицького за допомогою того, що залучали  кошти під час благодійної гали-вечері, маємо змогу здійснити мрію Ані – записати пісню», – розповіла Христина і додала:

«Ми плануємо, що упродовж року ми зможемо  здійснити 96 дитячих мрій. Розрахунком того, що 2 рази в тиждень зможемо виїжджати і здійснювати мрію».

Психолог, який супроводжує Аню каже, що для неї це різдвяна казка, яка здійснюється.

« Це велике чудо для нас, яке ми робимо всі разом і ми можемо до цього долучитися, побачити і відчути. Це показовий момент для людей, що треба робити добро. Ця дія – це круто!», – каже фахівець.

«Те, що ми сьогодні бачимо і переживаємо і всі хто тут зібраний  – це лише фрагмент чогось великого «серій подій», де люди чинять добро і, де  єднаються задля великого, радісного і грандіозного», – розповів отець-доктор Андрій Логін, директор благодійного фонду “Шпиталь Шептицького”.

Долучитися можна дуже просто – все є  на сайті Шпиталю та соціальних мережах, де опублікована необхідна інформація. Можна долучитися – пожертвувати кошти для здійснення ще однієї дитячої мрії.

Довідка:

Проект «зіркова карета» скерований на здійснення бажань дітей, час життя яких у цьому житті обмежений. Цей задум вкорінений  у історії Шпиталю Шептицького, бо Шпиталь понад 2 десятки років розвиває напрямок паліативної медицини. Звертає увагу суспільства на те, що відбувається з людиною, наприкінці життя, які є її думки емоції. Сповнення бажання – це є певний знак до людини від батьків.

Підготував бр. Володимир Іванів

Друге фото Андрія Олійника