Проректор ЛПБА взяв участь у святкуванні актового дня Дніпровської духовної семінарії

29 листопада 2017 року, в день пам’яті преподобного Нестора Літописця, Києво-Печерського, Дніпровська духовна семінарія відзначає свій актовий день.

З благословення Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія (Рудюка) УПЦ КП, участь Урочистому Акті, взяв проректор ЛПБА протоієрей Михаїл Сивак.

Урочистості відбувались в Академії, після завершення святкового богослужіння, яке очолив митрополит Богородський Адріан, у співслужінні: єпископа Дніпропетровського і Криворізького Симеона, єпископа Луганського і Старобільського Афанасія, єпископа Запорізького і Мелітопольського Фотія та духовенства Дніпровської єпархії, представників інших духовних закладів та академій.

Вступним словом урочисту частину святкування відкрив ректор Дніпровської духовної семінарії протоієрей Сергій Нарольський.

Також зі словами-вітаннями виступили делегати вищих духовних шкіл України.

Проректор ЛПБА у своєму слові привітав усіх присутніх зі святом, передав вітання: від керуючого Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, ректора Львівської православної богословської академії протоієрея Ярослава Ощудляка та викладачів, студентів Львівської духовної академії.

Отець Михаїл звернув увагу, що служіння священика є найбільшим і найвищим. Що може бути більше того, коли священик руками торкається євхаристійного Христа, коли веде людей до вічності? Тому висота священичого служіння є дуже велика. Але ті люди, які навчають священиків, виконують набагато вище і почесніше служіння.

Проректор ЛПБА також побажав успіхів Дніпровській Духовній семінарії: розвиватися, зростати, і бути духовним квітником; місцем, де люди черпатимуть знання про Христа.

Завершилась урочиста частина святкувань концертом духовних піснеспівів у виконані ансамблю бандуристів.

Після Урочистого акту його учасники проспівали уставне многолітня. На цьому офіційну частину було завершено.

Джерело: Град Лева