прот. Іван Голуб: «Мама – найближча, найдобріша, найкрасивіша і наймиліша людина у світі»

Друга неділя травня – День Матері. У цей день найкращі слова линуть всім жінкам у привітаннях! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово «Мама». Мама! Найдорожче слово в світі, де б не був ти, що б ти не робив. Назавжди вона твій шлях освітить ніжним серцем, відданим тобі! Мама – найближча, найдобріша, найкрасивіша і наймиліша людина у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська любов зігріває нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського.

Милі жінки! Схиляємо низенько свої голови і висловлюємо щире синівське «Спаси Вас Бог» перед образом Вашим, біловолосі наші бабусі і матері. За Ваші турботи, за недоспані ночі, за все що Ви робили і робите для того, щоб у сім’ях панували мир, любов і злагода. Нехай милосердний Господь благословить Вас, нехай чисте синє небо радує Ваші душі, а тепле весняне сонечко зігріває теплом своїм, а перед Вашим поглядом нехай завжди квітнуть рясним білим цвітом сади, колосяться ниви добірним золотистим зерном, а в чистому мирному небі розіллється дзвінка пісня солов’я.

Нехай у Ваших родинах лунає дзвінкий щебет діточок, внуків і правнуків, щоб своїм чистим щебетом звеселяли Ваші душі та множили надію на краще завтра. Помагай Вам, Боже, поставити їх твердо на ноги і засіяти їхні душі зерном віри, надії, любові до Бога, ближніх і своєї держави. Щастя, здоров’я всім Вам дорогі наші бабусі, прабабусі, матері.

Слів чудових безліч хочеться сказати

І всього багато щиро побажати,

Де взяти слів, щоб вдячність передати, за все добро,

за ласку, за любов, за світ оцей, що нам подарували

і за тепло, що даруєте знов.

Скільки є на світі квітів, а на них роси, –

Стільки зичимо Вам щастя, радості завжди.

Щоб кожен день здавався святом –

Квітучим, щедрим і багатим.

Бажаю здоров’я багато – багато, хай щастя і мир залишаються в

хаті, хай горе обходить завжди стороною, а радість приходить і

ллється рікою.

Дякуєм Богу, що Ви у нас є, хай силу й здоров’я Господь Вам дає.

прот. Іван Голуб, викладач Львівської православної богословської академії ПЦУ