При Домі Івана Павла ІІ запрацював дитячий садок повного дня

Римсько-католицька парафія Святого Івана Павла ІІ (Сокільники, вул. Стрийська, 6) запрошує дітей від 2 до 6 років у садочок повного дня «Охоронка для дітей імені Дитятка Ісус».

Дітки можуть відвідувати садочок з 08:00 до 13:00 або з 08:00 до 18:00 год. У програмі – польська та англійська мови, пластичні та музичні заняття, моторика, підготовка до школи, логопед, катехитичні заняття.

«Чому так важливо виховувати маленьких дітей в християнському середовищі? Виховання починається від народження. Чим раніше почати дитину виховувати, тим менше потім буде негативних наслідків як для людини, в яку виросла ця дитина, так і для її батьків.

Дошкільний вік – це час, коли у діток найбільше формується мозок і засвоюється велика кількість інформації. Цей час не можна втратити. Бо багато основних навичок і вмінь дитина здобуває саме в цьому віці.

Християнське виховання не є якимось іншим вихованням, ніж усі відомі методи педагогічні. Воно так само має на меті добре і відповідальне виховання для щасливого майбутнього дитини, але в своєму фундаменті має цінності – справжні, вічні. Християнське виховання – це процес формації, який має на меті з дитини зробити справжню Людину», – розповідає директор Дому Івана Павла ІІ, засновник садочка отець Лукаш Лесняк.

Діють знижки для дітей військовослужбовців, напівсиріт, багатодітних сімей.

«Ми також працюємо з батьками. Раз на тиждень відбувається Літургія, а раз на місяць – конференція для батьків про виховання дітей та на теми, пов’язані з подружніми стосунками. Неможливо добре виховати дітей, якщо в шлюбі немає хороших стосунків. Отже, турбота про добрі подружні стосунки передбачає турботу не лише про подружжя, а й про їхніх дітей, які ідеально спостерігають і в усьому наслідують своїх батьків», – додає о. Лукаш.

Контакт: о. Лукаш Лесняк, 0 (99) 274 40 38.

Повідомила Марта Більська