При храмах Львова семінаристи та волонтери проведуть ярмарки на підтримку онкохворих дітей

Благодійний фонд “Із янголом на плечі”  15 та 16 лютого, у Всесвітній день онкохворої дитини проведе акцію “Життя – дар Божий”. До події долучаються зокрема парафіяльні громади. 

“Наш фонд проводитиме ярмарки у кількох церквах Львова. Ярмарки триватимуть з 9 до 14 год. В суботу, 15.02 в церкві Климентія на вул.Чупринки. В неділю, 16.02: в гарнізонному храмі Петра і Павла; церкві Різдва Богородиці на Сихові; церкві Покрови на Личаківській та церкві святого Юра. Нас підтримують парафіяни церкви Благовіщення у Городку , а також громада с.Мшана . Щиро запрошуємо всіх відвідати служби та ярмарки у цих храмах та підтримати онкохворих діток, якими опікується наш фонд. Також просимо майстринь, які виготовляють прикраси, косметику, іграшки ручної роботи та інші вироби, а також господинь, які печуть пряники, зефірки, еклери та інші порційні солодощі допомогти нам наповнити ці ярмарки гарним товаром.
Про бажання допомогти зголошуйтесь в коментарях до цього посту. Дякуємо за уважність!!”.

Додамо, що на залучені кошти фонд “Із янголом на плечі”  скерує на допомогу у придбанні ліків , медичного розхідного матеріалу , спеціального харчування та  виплат на  обстеження КТ та МРТ .

 Детальніше про роботу фонду “Із янголом на плечі”, можете довідатися тут