При Свято-Покровському соборі ПЦУ у Львові роздали продуктові набори для малозабезпечених людей

Близько 150 подарункових пакунків для мешканців Львова закупила німецька доброчинна організація «Порятунок та допомога Іоанітів». У співпраці з доброчинним фондом «ЕЛЕОС-Львів» акцію провели при Свято-Покровському соборі ПЦУ, де частину наборів роздали людям у скрутному становищі. Решту пакунків передадуть в психоневрологічний інтернат, іншу – використають для приготування їжі людям без постійного місця проживання.

«Спільно із німецьким фондом, нам вперше вдалось провести таку масштабну акцію, – зізнається керівник «ЕЛЕОС-Львів» отець Іван Данилів. – Зазвичай ми власноруч закуповуємо продуктові набори у невеликих кількостях. Однак щотижня готуємо їжу для людей, що не мають постійного місця проживання».

До продуктового набору входять крупи та макарони, олія, сіль та цукор, борошно, консерви, солодощі та засоби гігієни.  Зі слів координатора німецького фонду в Україні Йорга Дрешера, цього вистачить на два – чотири тижні, залежно від кількості осіб в сім’ї.   

ГО «Порятунок та допомога Іоанітів» свою діяльність спрямовують на служіння тим, що опинились у скрутному становищі. Такі акції організація проводить  не лише у межах Німеччини, а й у багатьох країнах Європи. Вже чотири роки іоаніти ініціюють допомогу для малозабезпечених людей в Україні. У Львові німецький фонд провів акцію вперше.

Підготувала Наталя Стареправо, фото автора