Приватний підприємець захопив частину території Християнської Євангельської Церкви “Гефсиманія”

Приватний підприємець ТзОв “Сафо” ще з 2002-2003 років намагається захопити частину земельної ділянки, де розташований храм Християнської Євангельської Церкви “Гефсиманія”.

Релігійна громада Церкви “Гефсиманія” має в користуванні, рішенням Львівської міської ради, земельну ділянку від 09.07.2009, ухвала № 2816. За словами представників релігійної громади, попри це, ТзОВ “Сафо” встановила на їхній території паркан. Конфліктна ситуація призвела до 7-ми судових процесів. Згідно із рішенням Господарського суду Львівської області за 09.08.2021 року № 914/3174/20 ТзОВ “Сафо” надано сервітут – тобто право користуватися чужою земельною ділянкою. Представники ТзОВ “Сафо” стверджують, що іншої змоги дістатися у готель, який вони начебто планують звести на їхній території, крім як через цю земельну ділянку, немає.

Як розповів старший пастор церкви “Гефсиманія”, Валерій Марченко, релігійна громада має намір домогтися апеляції. “Це йде таке тягуче роками захоплення. Спершу 600 квадратних метрів землі віджали, коли ми були тільки у стані оформлення. Це історія болю церкви “Гефсиманія”, війна, яку ведуть з нами сусіди. Але це ж наша земля”. Третьою стороною у цій справі виступає Львівська міська рада. Директор департаменту “Адміністрація міського голови” Львівської міської ради, Євген Бойко наголосив: “Ми вважаємо, що дії приватного підприємця є некоректними і нетактовними. Зі свого боку, будемо допомагати Церкві допомагати користуватися цієї земельною ділянкою”.