Раніше ворожила на картах, сьогодні просить вибачення у Бога та колишніх клієнтів

Свідчення про навернення ворожки

Зіта Мікелін не усвідомлювала, що магія — це не гра. Сьогодні вона відчуває Божу любов і просить вибачення у тих, кому завдала болю через магію.

Чи є передбачення майбутнього безневинною грою? Перед вами свідчення колишньої ворожки Зіти Мікелін, яка зіткнулася з окультизмом… випадково. На жаль, цікавість змусила її розвивати цю тему далі, що зрештою призвело до повного занурення в езотерику.

У ретро-програмі Девіда Мурджіа Vade Зіта мужньо відстояла правду, розповідаючи про свої гріхи та слабкості. Зробити це її спонукало бажання попередити інших. «Диявол тисне тобі руку, а потім краде її по плече. Він обкрадає, обманює, тобі починає здаватися гарним те, що зовсім таким не є. Насправді ці темні сутності хочуть залучити вас на свій бік (…)», – сказала вона в програмі.

Ворожка випадково

Зіта працювала в кол-центрі. Одного разу їй повідомили, що хтось дзвонить і хоче, щоб йому поворожили на картах. Спочатку вона не хотіла цього робити, бо не мала поняття про окультизм. Але оскільки інші оператори були зайняті, дзвінок переключили на неї.

«Я сиділа з колодою незнайомих мені карт, а з іншого боку, на лінії, була жінка, впевнена, що має справу зі справжньою ворожкою. Я розклала колоду на столі і почала розповідати про зображення, які бачила на картах (…). Так почалася моя «пригода» з магією.

Цікавість і сильний голод

Зіта злякалася, коли її співрозмовниця запитала, звідкіля вона про неї так багато знає. Водночас Зіту охопила цікавість, яка викликала бажання дізнатися більше про таємничий світ ворожбитства. Тож вона почала копати глибше: шукала інформацію навіть вночі.

«Я вирішила купити колоду карт Таро. До них додається буклет з основною інформацією. (…) Я почала з цього, а потім використовував практично все, що потрапляло під руку. Я також шукала відповіді на питання, які мене хвилювали. Я ніколи не була особливо релігійною: не ходила до церкви, і мій контакт з Богом обмежувався шкільними уроками релігії. (…) Мій пошук був продиктований голодом і порожнечею, які я відчувала на той час (…)».

Перше ворожіння

Через деякий час Зіта запустила платну телефонну лінію для ворожіння. Спілкуючись зі своїми першими клієнтами, вона крок за кроком почала відкривати для себе невідомий раніше світ езотерики. Вона була переконана, що все робить правильно; що таким чином вона може допомогти нужденним. Зіта відчувала себе потрібною та натхненною.

«Через деякий час я настільки покращила свої вміння, що почала ворожити без карт. Здавалося, що відповіді на питання клієнтів самі з’являються в моїй голові. Я відчувала ніби входжу всередину цих людей. Я намагалася їм щось сказати, щоби підтримати їх».

Благотворна магія?

До неї телефонували люди, уражені стражданнями душі і тіла. Зрештою Зіта повірила, що завдяки чудодійній силі вона може зцілювати їх. Хоча вона відчувала, що зростає у всемогутності та силі, її серце ставало дедалі неспокійнішим. Це змушувало Зіту чіплятися майже за все, що, на її думку, могло надати їй принаймні відчуття безпеки.

«Спочатку були кристали, потім вивчення енергії, чакри (…). Я зацікавилася саєнтологією і займалася йогою. Я також почала зустрічатися з клієнтами у себе вдома. Я дійшла до того моменту, коли мені достатньо було прикласти долоню до людини, і я вже відчувала її енергію. В одну мить я розуміла, де вона відчуває біль і що з нею станеться в майбутньому. Я була переконаною, що з цією здібністю можу допомогти людям».

Чаклунство і… Євангеліє?

Одного разу під час домашнього сеансу Зіта відчула, ніби в її голові розірвалася бомба. В результаті вона несвідомо промовила вголос фразу з Євангелія, яку знала з дитинства: «Не те, що входить в людину ззовні, а те, що з неї виходить, робить її нечистою!».

Слова Ісуса відлунювали в її голові, сильно струснувши її. З цього моменту в ній почало щось змінюватися. Зіта вирішила покинути свої езотеричні «надбання». Вона підшкірно відчула, що мусить звільнитися від них — завдяки Божій благодаті її очі відкрилися.

«(…) Я зрозуміла, що якщо ти не шукаєш чистої любові, якщо ти не йдеш безпосередньо до джерела – до Бога та до Ісуса Христа, ти починаєш притягувати до себе все, що трапляється тобі на шляху. Коли я це усвідомила, то позбулася карт таро, кристалів і маятників. Я зрозуміла, що злі сили подібно до добрих, також можуть творити чудеса. Ось чому я була впевнена, що є частиною чогось хорошого. Я не усвідомлювала, що насправді не я тим всім керую.

Також читайте: Хранитель музею блаж. Василія (Величковського): «Я мовчав про це 10 років, більше не можу»

Дорога до свободи

З’ясувавши правду та позбувшись езотеричних «надбань», фізичні та душевні недуги, з якими боролася жінка, відпустили її. Вона відчула велике полегшення і… Божу любов:

«Бувало, що в мене вдома вибухали лампочки. Я відчувала якесь нездорове напруження. Також я була хронічно втомленою, млявою і виснаженою. Зараз я почуваюся зовсім інакше. Відкрила для себе, що можу допомагати людям молитвою. Раніше я здригалася, коли лишень чула це слово.

Близькі стосунки з Богом-Творцем дають відчуття, що Він завжди біля тебе, завжди поруч, завжди готовий подбати про тебе. Оглядаючись назад, я бачу, що Він завжди був поруч, хоча я не зовсім це усвідомлювала. День за днем ​​Він провадив мене через чергові розчарування, помилки, страждання (…). Він просто вів мене до Світла, про існування якого я раніше не здогадувалася».

Покаяння і прохання про вибачення

Сьогодні Зіта відчуває не тільки вдячність, а й докори сумління за скоєне зло. Щирий жаль у своїх гріхах змушує її молитися за тих, кого вона зранила, просячи у них прощення. Вона зізнається колишнім клієнтам, що наражала їх на небезпеку своїми магічними практиками.

«Хто знає, скільки духовного болю і зла я завдала цим людям. Прошу Бога допомогти цим людям. І дуже перепрошую їх за все це».

Джерело

Також читайте: Світ окультизму