Львів’яни відсвяткували Старий Новий рік разом з дітьми – мешканцями родинного дому «Покрова»

Василя1У родинному домі «Покрова» 13 січня 2015 року відсвяткували Старий Новий рік «В гостях  у Василя та Маланки», на яке запросила усіх мирян Львівської Архиєпархії, львів’ян та гостей міста БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ.

Благодійний вечір розпочався зі спільної молитви та слова керівника Фундації Духовного Відродження – о. Тараса Миляна.

Першими, хто завітали на свято, були щедрівники з козою, які веселили господарів та усіх присутніх щедрівкою, танцями, віншуванням.

Особливими гостями свята були гурт автентичного співу «ДоСхідСонця», народна капела бандуристок «Зоряниця» та Софія Федина, яка також згадала про тих, хто сьогодні далеко від рідного дому, на сході України оберігають нас і дарують мир та спокій – повідомляють організатори свята.

Несподіванкою вечора була поява трьох щирих хлопчиків з родинного дому «Покрова», які щедро посівали і бажали усім миру, любові та Божого благословення. Учасники свята почули багато колядок, проспівали не одну пісню, трубіли у трембіту, танцювали – і це все завдяки енергійному і неперевершеному ансамблю “Родинна капела”. А вертеп “До перемоги!” викликав у людей бурю емоцій: радість і смуток, сльози жалю й радості, минуле й теперішнє переплелись в одне ціле.

Для дітей була організована окрема розважальна програма – вони своїми руками виготовляли новорічні й різдвяні прикраси, весело провели час з аніматорами за цікавими іграми, конкурсами та ознайомилися з традиціями нашого народу.

Також впродовж вечора гості купляли лотерейні квитки, а наприкінці святкування усі, кому пощастило отримали свої виграші – гарні подарунки.

Кошти зібрані з цього заходу підуть на проекти, які підтримує БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ: Рух «За тверезість життя» – праця з алкозалежними, психотерапевтичну групу, яка працюватиме з родинами загиблих в зоні АТО, в рамках проекту  «Люди для військових», на два проекти Комісії у справах молоді: «ТОП 10 УГКЦ» та Школа Християнського Аніматора. А також на підтримку  54 дітей-сиріт, які проживають в родинному домі «Покрова».

Цей благодійний вечір став місцем приємного спілкування, веселого родинного святкування, непідкупних емоцій, збереження традицій нашого народу,частуванням української кухні, і в особливий спосіб – спільної молитви до Господа, аби Він милосердно обдарував нас миром в серцях, родинах, нашій країні!