Різдво Пресвятої Богородиці – престольний празник у п’яти храмах Львова

holidayyyЗавтра, 21 вересня 2017 року, християни східного обряду святкують Різдво Пресвятої Богородиці. Це один з великих Богородичних празників, яким розпочинається Церковний рік. У цей радісний день ми отримали Божу Матір, Владичицю неба й  землі, нашу Заступницю, а також надію на спасіння та вічне життя.

У Львові 5 храмів відзначають престольний празник з нагоди цього свята.

УГКЦ

Храм Різдва Пресвятої Богородиці (пр. Червоної Калини, 70)

Парох: о. Орест Фредина (митр. прот.)
Святкове Богослужіння у понеділок 21 вересня об 11.00 год. Очолить Митрополит Ігор (Возьняк).

Храм Різдва Пресвятої Богородиці (Львів-Брюховичі, вул. Іздрика, 2)

Адміністратор: о. Петро Салагуб
Святкове Богослужіння у понеділок 21 вересня о 12.00 год.

УАПЦ

Храм Різдва Пресвятої Богородиці (Львів-Кривчиці, вул. Богданівська, 1)
Настоятель: о. Йосиф Чабан
Святкове Богослужіння у понеділок 21 вересня о 12.00 год.

Додамо, що також святкові Богослужіння з нагоди престольного празника відбуваються й у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП (Львів-Білогорща,  вул. Новоповітряна, 21; настоятель – о. Юрій Затварський, 11.30 – Святкове Богослужіння) та Храмі Холмської ікони Божої Матері УАПЦ (вул. Харківська, 46; настоятель –  о. Михайло Савка; неділя, 24 вересня 11.00 год.).

Редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає усіх парафіян та настоятелів з храмовим святом. Бажаємо міцності у вірі, наснаги до праці для добра Церкви Христової. Хай Пресвята Богородиця своїм заступництвом випросить у Бога миру для нашої країни та подарує мужності і силу духу жити, дійсно виконуючи Заповіді Божі, щоб осягнути вічне життя.