Різдвяну трапезу для бездомних організували у “Домі милосердя” Братів Альбертинців

Сьогодні, у переддень Різдва Христового за Григоріанським календарем,у «Домі Милосердя», що на вул. Мазепи, 48, яким опікуються Брати Альбертинці РКЦ відбулась  спільна Різдвяна молитва та трапеза для бездомних. На Святкову трапезу запрошені 40 мешканців притулку, а також понад сотня безпритульних людей.  

Захід благословив і відкрив молитвою Архієпископ і  Митрополит Львівський РКЦ   Мечислав (Мокшицький). У вітальному слові Митрополит зазначив: 

“Ми хочемо в цій родині братів Альбертинців пережити разом з вами таємницю народження Ісуса Христа. Свято Божого народження – це Свята Родина. Ми бажаємо, щоб ви відчули цю радість і тепло, яке промінує зі Святою Родиною, щоб Вона обдарувала кожного з вас радістю, миром, добротою від усіх людей, яких ви зустрінете, щоб Боже дитя вас благословило кожного дня впродовж усього Нового Року. Щоб усі ми були здорові і щоб нам ніколи не бракувало цього сучасного хліба. Христос Рождається!”, – наголосив Митрополит. 

“Ця урочистість з нагоди Різдва Ісуса Христа єднає всіх. Святий Альберт великий друг Андрея Шептицького від серця, тут він працював, відкривав приюти. Тут також на Святу Вечерю запрошував усіх потребуючих. Це був теж такий час Святої Вечері напередодні Різдва Христового. Ми теж дуже раді як наслідники брата Альберта співпрацювати з соціальними службами Львова, а також сподіваємось на щебільшу співпрацю заради тих людей, які  її потребують. Може потім вона не буде потрібна, але зараз є дуже потрібною. З нагоди цього ми відчуваємо велику вдячність”, – зазначив брат-альбертинець Бернард.

У заході також взяв участь Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради.

“Від імені громади м. Львова дозвольте вас привітати з народженням Христа. Перш за все хочу подякувати братам альбертинам за дуже якісну роботу, яку вони провадять у нашому місті. Для нас це дуже важливо і ми вас дуже цінуємо, плануємо допомагати чим зможемо. Усім присутнім напередодні Різдва Христового хочу побажати міцного здоров’я, щоб ви жили у злагоді, Божої вам ласки і благословення”.

Підготувала Христина Кутнів, фото Олександра Мазуренка