Росія програє війну. Це буде її кінець як держави, – митрополит Димитрій

Якщо Росія вступить у масштабну війну з Україною, вона стратегічно програє і може навіть закінчитись як держава. Це буде кінець Росії з її імперськими мріями. Таку думку висловив митрополит Львівський і Сокальський Православної Церкви України Димитрій (Рудюк) в інтерв’ю Галінфо. Про це інформує сайт “Релігійна правда”.

“Я постійно над цим розмірковую, де буде та точка неповернення. Складається враження, що загострення конфлікту буде, але війни не буде. Але коли слухаєш деяких експертів, особливо військових, то вони відверто говорять, що війна не за горами”, – зазначив митрополит.

За його словами, Росія програє цю війну, бо спротив українців буде величезним.

“У будь-якому разі Росія програє цю війну, як колись Наполеон їй програв Росії. Спротив українців буде величезний. Якщо цього недооцінюють в Кремлі, то це дуже погано.

Яким би не був цей кінець війни, Росія стратегічно програє і може навіть закінчитись як держава, якщо вступить у масштабну війну з Україною. Це буде не тільки кінець для великих політичних фігур. Це буде кінець Росії з її імперськими мріями”, – наголосив владика Димитрій.