Розклад святкових Богослужінь у Вірменському кафедральному соборі Успіння на грудень

До Вашої уваги – короткий список церковних свят, які відзначатимуть у Вірменському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці (вул. Вірменська,  7/13) у грудні: 

16.12 – св. Ігнатія (за традицією церкви, дитина, яку благословив Ісус і взяв на руки, кажучи : «Не забороняйте дітям йти до мене»), патр. Аддея та єп. Марута
21.12 – св. царя Абґара Єдеського, що першим з царів увірував в Христа
23.12 – св. царя пророка Давида та Якова брата Господнього ( за церковним переданням його мати була сестрою св. Богородиці)
24.12 – св.первомученика Стефана ( один із перших 7-ми дияконів, яких рукоположили апостоли), за традицією вірменської церкви – свято всіх дияконів
26.12 – св. ап. Петра (брата ап. Андрія, що був рибалкою і називався Симон) і св. ап. Павла ( що родом із м. Тарс в Кілікії, був фарисеєм на ім’я Савул і гонителем християн, після навернення до Христа став ап. Павлом і прийняв мученицьку смерть 67 р. у Римі за імператора Нерона)
28.12 – Братів Грому: св. ап. Якова (син Заведея, 44 р. першим з апостолів прийняв мученицьку смерть за наказом Ірода) та св. ап. Йоана (улюблений учень Ісуса Христа, під опіку якого, Христос передав Пресвяту Богородицю)
30.12-05.01 – строгий Передріздвяний Піст