Розпочалася реєстрація на Фестиваль надії у Львові

coll1У конференц-залі «Арени Львів» 24 січня зібралися служителі церков західного регіону України на семінар з питань реєстрації учасників Фестивалю Надії, який відбудеться на стадіоні «Арена Львів» 20 червня 2015 року.

Близько шести сотень священнослужителів різних євангельських деномінацій з шести областей Західної України взяли участь у семінарі. Вони ознайомилися зі схемою реєстрації великих груп (від 8 людей і більше), повідомляє прес-служба Фестивалю надії.

Ключовий аспект підготовки до проведення Фестивалю надії полягає у забезпеченні можливості всіх охочих брати участь у євангелізаційній зустрічі. Адже саме присутність на стадіоні максимальної кількості людей гарантуватиме успіх фестивалю і реалізацію його центральних завдань.

«Цей захід має на меті зібрати людей, яких любить Бог! А Бог любить усіх!», – наголосив директор відділу логістики Міжнародного фестивалю надії Михайло Наконечний.

«Нам потрібно найперше повірити, що цей стадіон буде наповнений і що фестиваль може зібрати 35 тисяч учасників, – звернувся до присутніх перший заступник голови Всеукраїнського об’єднання євангельських християн-баптистів Іван Романюк. – А потім кожен на своєму місці має ревно молитися і плідно працювати для того, щоб ми стали свідками цього!».

Організатори також розповіли про зв’язок комітету колективного замовлення з душеопікунським відділом і анонсували найближчі організаційні заходи: семінар для молодіжних лідерів залучених до проведення Фестивалю церков “Ціна твого вибору” – 21 лютого і жіночу молитовну конференцію “Прийди і побач” – 7 березня.

сoll6Учасники семінару звершили спільну молитву за мир в Україні і за благословенну підготовку та проведення Фестивалю надії.

Організатор Михайло Наконечний підкреслив, що увесь грандіозний проект фестивалю будується за принципом айсберга: лише 10% – це сам захід 20 червня. Натомість, 45% – це масштабна підготовча робота і ще 45% – це робота після фестивалю. Таким чином, учасники семінару отримали усю потрібну інформацію і матеріали для того, щоб забезпечити кожен у своїй церкві ефективність цього підготовчого етапу, а відтак – закласти ґрунт для успішного проведення самого фестивалю.

Наостанок, організатори нагадали про молитовну варту Фестивалю надії, яка щовечора о 22.00 год. об’єднує небайдужих у проханні до Бога благословити цей захід.

Бланки заяв розміщені на сайті Фестивалю надії. Усі необхідні для реєстрації документи і додаткова інформація згодом буде розміщена на офіційному сайті Фестивалю надії.