Римо-католицька парафія св. Івана Павла II запрошує на молитовне чування біля ікони Божого Милосердя

Ікона МилосердіяЗ нагоди року Милосердя та за ініціативи Архиєпископа Мечислава Мокшицького розпочалося паломництво ікони Божого Милосердя по всіх парафіях Львівської архидієцезії РКЦ.  У понеділок, 18 квітня о 18.00 год. ікона буде впроваджена на парафію св. Івана Павла II, котра діє в каплиці Філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету  у Львові (вул. Хуторівка 35а).

Парафія св. Івана Павла II спільно з Духовно-пасторальним відділом УКУ та Рухом Світло-Життя і Католицьким Скаутами Європи  запрошують всіх охочих на молитовне чування, яке відбудеться під гаслом «Милосердя,проявлене на хресті».

Біля образу Божого Милосердя відбудеться  велике чування. Під час якого можна буде почути свідчення колишніх в’язнів про Боже Милосердя. Також буде особливий час близькості з Євхаристійним Ісусом під час Адорації Пресвятих Дарів, тоді ж триватиме сповідь. Наступного дня о 7.00 год. буде Утреня  (ранкова молитва), а о 14.00 год. Равин Сіва Файнерман прочитає лекцію «Бог – справедливий чи милосердний?». Завершиться молитовне вшанування о 16.00 год., далі ікону передадуть на парафію РКЦ у Винниках.

Програма перебування ікони Божого Милосердя:

Понеділок 18 квітня:

18.00  Впровадження ікони   католицькими скаутами,    Свята Меса. Проповідь о. Ігор  Петюх(УКУ)
19.30  Літургія Слова  – о.ТомашТрацький(Варшава)
20.30 Молотовні співи (гурт «Територія душі» греко-католицька парафія св.Климентія Папи
21.00 співи єврейські (Наталія Вакшинська)
22.00-07.00 Чування «Милосердя, проявлене на хресті» (проводить Рух Світло-Життя)

Вівторок 19 квітня:

07.00 Утрення, Далі молитва індивідуальна.
13.00  греко-католицька молитва «Шостий час»(УКУ)
14.00  конференція «Бог–справедливий чи милосердний?» Рабин Сіва
Файнерман (заступник головного рабина України юдаїзму Прогресивного)
15.00 Година Милосердя
16.00  Завершення

Нагадаємо, паломництво цього образу розпочалось 10 квітня 2016 року у Львівській Митрополичій базиліці  у Львові.

Довідка про ікону:

У 1931р. Ісус з’явився у видінні до сестри Фаустини . «Увечері, коли я була в келії, — пише у Щоденнику – я побачила Господа Ісуса у білих шатах. Одна рука піднесена для благословення, а друга торкалася шат на грудях. Зі складок одягу на грудях виходили два великі промені, один червоний, а другий блідий. Через хвилину сказав мені Ісус: намалюй образ згідно з малюнком, який бачиш, з підписом: Ісусе, довіряю Тобі. Хочу, щоб цей образ був урочисто посвячений у першу неділю після Великодня, ця неділя повинна бути святом Милосердя».