Римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує всіх на святкування Різдва

Ввечері 24 грудня о 20.00 год. Римо-католицька Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує всіх на відкрите святкування Різдва за григоріанським календарем у приміщенні Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35 А).

21

“Захід, який має назву «Римське Різдво», відбувається вже всьоме. Цьогорічна назва “Святкуймо двічі. Частина 1: Католицьке Різдво” вказує на факт, що у Львові традиційно відзначається Різдво за двома календарями. Це взаємне збагачення різних традицій і визнання, що прихід Спасителя є таким важливим, що не шкодуємо його святкувати двічі! Цьогоріч вперше 25 грудня буде вихідним” – зазначив о. Григорій Драус.

Організатори події «Римське Різдво»  наголошують, що – це святкування відкрите для всіх.

“Ми прагнемо пережити його як удома: вноситься віфлеємське світло, встановлюємо фігурки в вертепі, читаючи всі разом віршовані молитви, ділимось різдвяним хлібом, колядуємо. Опісля учасники зможуть й у своїх домівках застосувати деякі елементи святкування. Опівночі буде Різдвяна урочиста Служба – “Пастирка”. Музичний супровід – гурт Lux mundi.  Після Служби автобусами буде можна повернутися до дому”.

Особливістю святкування Різдва у події є участь студентів з африканських країн, які навчаються у Львові. Вони будуть ділитися власними національними різдвяними традиціями.

Запрошуємо всіх розділити з нами радість різдвяних свят, яка єднає людей доброї волі в цілому світі.

Парафія св. Йоана Павла ІІ Святвечір і “Пастирку” традиційно проводять в УКУ з причини великої кількості відвідувачів. В каплиці на вул. Стрийській 6 (Сокільники, перша зупинка за автовокзалом у напрямку Ашану) відбудуться Служби 25 грудня о 9, 12 та 18:30 год. Поміж Службами і після різні групи співатимуть колядки

Запрошуємо!

о. Григорій Драус

097 517 06 42

Фото з Інтернету