Римсько-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ провела екуменічну коляду

На завершення традиційно тривалого в Україні Різдвяного періоду у Львові відбулося екуменічне колядування на Римсько-католицькій парафії св. Йоана Павла ІІ (м. Львів-Сокільники).
 
Референт екуменічного відділу Митрополичої Курії РКЦ о. Гжегож Драус запросив до костелу св. Йоана Павла ІІ представників різних конфесій. Окрім колядок священнослужителі читали проповіді. Четверо священників ПЦУ та священник УГКЦ заспівали тропар і кондак Різдва, а відтак намісник Іоано-Золотоустівського чоловічого монастиря ПЦУ ігумен Кипріян Лозинський виголосив проповідь про єдність християн.
 
Громада Християн Віри Євангельської – «Воскресіння» приїхала з численним молодіжним хором. Ця громада діяла під час комуністичних переслідувань, їхній пастор Василь Боєчко кілька років провів у в’язниці. Незважаючи на це, громада процвітала. Більшість молоді в хорі походить з багатодітних родин, які дбають про передачу віри дітям. Парох проповідував про Пресвяту Діву Марію, її смирення та віру. Пастор Василь Боєчко від початку релігійної свободи щотижня виголошував проповідь на львівському телебаченні.
 
 
Гурт «Божі перлинки» Римсько-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові разом із парохом о. Гжегожем Драусом розважали гостей та виконували популярні різдвяні колядки з молодим віртуозом Данилом Петрилком у скрипковому тріо.
 
Представниця військової адміністрації Олександра Янович звернула увагу на велику турботу церковних громад про жертв війни, які досконало втілюють у життя послання Різдва Спасителя.
 
Серед учасників заходу було багато біженців, частина з яких проживає у Домі св. Йоана Павла ІІ, а також ті, які отримують тут продовольчу допомогу.
Усі разом співали гімн Парафії св. Йоана Павла ІІ та колядки. А будувати міжконфесійні зв’язки допомагала спільна агапа.
 
Повідомив о. Гжегож Драус
Фото: Олександра Янович