У Львівській міськраді відбулась прес-конференція, присвячена міжрелігійній толерантності

DSC_2265Протягом 2018 року Інститут релігії і суспільства УКУ реалізовує всеукраїнський проект “Діалог для побудови миру: сприяння міжрелігійній толерантності між релігійними громадами України”. Заходи підтримано японською фундацією NiwanoPeace, і це єдиний в Україні проект, підтриманий цією організацією.

Проект спрямований подолати стереотипи серед академічних та релігійних середовищ, будувати діалог між людьми різних релігій та конфесій на засадах любові та довіри.

У понеділок, 19 лютого 2018 року, в Малій сесійній залі Львівської міської ради відбулась прес-конференція з нагоди реалізації цього проекту.

Учасниками заходу стали працівники ІРС УКУ Ярослав Кіт (керівник проектів та програм Інституту релігії та суспільства УКУ, стар. наук. працівник Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка, канд. історичних наук) та Ігор Медвідь (д-р філософії, науковий працівник Інституту релігії та суспільства УКУ, викладач кафедри класичних, візантійських та середньовічних студій УКУ).

Фото: прес-служба ЛМР